Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

pa on je juche ujutro bio na nekom televizoru gde je valjda opet insinuirao da zna neshto shto samo shto nije objavio, ali je voditeljka bila josh konfuznija od njega...

sent from bubamoto

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images


Mami i tati 12ogodisnjaka cestitamo svakako, bice pravi covek jednog dana.

Onom jadnom Juriću upravo drži predavanje Banetova mistresa, unakazila ga načisto.


Link to comment

Jurić je lepo služio dok je tapšao u skupštini pooštravanju kazni i u šittvitu hvalio MUP, beše sedeći pored ministra Stefanovića.

Ali čovek je loose cannon, što reče kolega, njegove vigilante istupe izgleda ne mogu da kontrolišu. Kakvi su debili, sad će da pokrenu kampanju protiv njega, kapiram, ako su narod ubedili da je Janković Saša Prangija, sve može.

Čovek bi trebalo da oladi, sebe radi, ali potpuno razumem zašto ne može.

Link to comment
37 minutes ago, Jumanji said:


Mami i tati 12ogodisnjaka cestitamo svakako, bice pravi covek jednog dana.
 

 

 

 

 

 

Tu joj se omaklo pravo lice, ali u ostatku emisije ga je ispreskakala onako nepripremljenog, bilo je mučno slušati.

Link to comment
 

Tu joj se omaklo pravo lice, ali u ostatku emisije ga je ispreskakala onako nepripremljenog, bilo je mučno slušati.

ta zena je bila govno i dok je bila samo ivkoviceva zena, moram da priznam da su joj ovi stvorili pogodni sredinu da razvije pun kapacitet.

 

mislim, shta je bio vuchicu problen da pred kamerana preskache onog oca u luchanima, nikakav.

 

glede gde je bio juric, ovo je drzava tviter ocheva, makat tvitera ne videli, sve bi oni to umeli, davili golim rukama i puna groblja zadavljenih :dry:

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

Pa ta njegova "imam nešto al' ne dam" priča od Mice Trofrtaljke je glupa do bola, ispreskakao bi ga kelner iz Grgeča koji je samo gledao u zgradu Pravnog. Čitav njegov nastup već mjesecima i godinama je šupalj i štetan, ispisali smo ovdje stranice i stranice o tome, samo što im do sad to nije smetalo, već su guslali "Will somebody please think about the children". Što su ga sad pustili niz vodu (ako jesu), e to je pitanje, jer bi bio dobar asset za izbore. Vjerovatno je namirisao nekog bitnog. Ono, i ja sam čuo za bar nekoliko baš baš visokopozicioniranih likova da vole to barely legal, i to iz usta baš pouzdanog prijatelja koji to viđa na radnom mjestu, no ne istrčavam sa tim informacijama, niti imam povjerenja u naše sudstvo. 

Link to comment

ma potpuno nebitno sta je i ko je juric (iako bih rekao da u najboljem slucaju nije bas normalan), ali ovo sto je ona izgovorila je skandalozno

Link to comment
ma potpuno nebitno sta je i ko je juric (iako bih rekao da u najboljem slucaju nije bas normalan), ali ovo sto je ona izgovorila je skandalozno
pa i da li je normalan je sporedno. evo gledacemo rl na primeru ludog nestora (a da nemamo pri tome teret ubijenog deteta) kako izgleda kada je koristan, a kako kada prestane da bude.

sent from bubamoto

Link to comment

Ma lik je meni kao Nestorović, očigledno mentalna stabilnost obogaljena ličnom tragedijom, ali da, on je nebitan, no pustiti ovu spodobu da ovako sere po donedavnom heroju nacije (koga su isti ti proizveli) nešto je sumnjivo, mada nije nemoguće da je ovo uvod u sledeći scenario:

 

Vučić tri dana pred izbore drži KZŠ sa Jurićem gdje trijumfalno u duhu kampanje "za našu decu" pušta niz vodu nekog srednjestaleškog aparatčika iz nekog ministarstva za koga se već zna da je pedofil, ispada heroj, rehabilituje Jurića, obećava uvođenje smrtne kazne vješanjem za silovatelje djece, svi sretni, glasači u ekstazi. 

Link to comment

Meni zao samo kuce, to ne mogu da razumem nikako, taj poriv da maltretiras ili ubijes zivotinju - pre bih shvatio Jurica da je prikucao ekser ovoj gaduri nakon pitanja, gde ste bili. 

Link to comment
5 hours ago, Lancia said:

Meni zao samo kuce, to ne mogu da razumem nikako, taj poriv da maltretiras ili ubijes zivotinju - pre bih shvatio Jurica da je prikucao ekser ovoj gaduri nakon pitanja, gde ste bili. 

E vala baš ovako.

 

BTW, ova je udata bila ili još uvek jeste za onog nekog što je bio mator u doba Slobe, kad je bio na nekom položaju? Koliko on sad ima godina? 75?

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...