Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

uzas.

jos ako je tacno, a djeluje kao legitimna pretpostavka, da drzava stoji iza svega, prilicno je zastrasujuce. dosta mi je srbije, ali dosta mi je i crne gore, a nije realno da mijenjam adresu za trecu.

Link to comment
1 hour ago, halloween said:

Svi polegali na pod, on izašao, nije bilo pucnjave. Oštro se usprotivio napuštanju modela socijalnog distanciranja.

 

Ovi koje je tražio, tj ekipa za tim nekim stolom se nije bacila na pod već su nestali u vidu magle, sad sam video na tviteru slučajno. 

Link to comment
On 11.5.2020. at 23:50, Mil@n said:

 

Ovi koje je tražio, tj ekipa za tim nekim stolom se nije bacila na pod već su nestali u vidu magle, sad sam video na tviteru slučajno. 

 

Sad sam i ja video snimak, ustvari dva iz dva razlicita ugla, a bukvalno oba mi deluju sumnjivo.

 

Kod prvog snimka gde se vide gosti za stolom, jedan od likova koji su bili navodna meta sve vreme iscekuje da neko udje u bastu kafica, kao da je unapred znao.

A kod drugog snimka gde se vidi kako taj navodni hitman ulazi u kafic, malo je cudno da maskirani tip sa uzijem onako nonsalantno i sporo prilazi svojim metama.

Plus sad citam u novinama da su ga uhapsili dok je spavao u stek stanu na 300m od kafica, sa sve oruzjem, maskom i odecom koji su fino bili izlozeni na sred sobe.

Lik je onda potpuni amater ako mora da pridje na 10cm od mete kao da ima pistolj na vodu, a ne madafaking uzi, a zatim da sve dokaze drzi pored sebe u ulici pored.

 

Cela ova prica je i vise nego sumnjiva, kao da treba poslati poruku javnosti da je Beograd neutralan teren i da sudije ne navlace na stranu jednog klana.

Edited by Бруклинский
Link to comment

ali zaista jbt

odes na odmor u planinu i onda upadnes u to gore, ne znam ni kako nazvati

 

koji kurac se onda cimati skroz do tamo, kad je kaludjerica tu na dohvat ruke

Link to comment
2 hours ago, Time Crisis said:

 

Samo urbano :fantom:

 

Na citavoj planeti zive uglavnom govna, ali nekako mi ova srpska najvise smrde. Valjda zato sto su uvek tu u blizini.

 

Serem im se na savest, na osecaj za lepo, serem im se na kvadrate

 

mamicu im mafijasku neskolovanu majmunsku

Link to comment
37 minutes ago, Caligula said:

 

Na citavoj planeti zive uglavnom govna, ali nekako mi ova srpska najvise smrde. Valjda zato sto su uvek tu u blizini.

 

Serem im se na savest, na osecaj za lepo, serem im se na kvadrate

 

mamicu im mafijasku neskolovanu majmunsku

Ne mislim da ti kvarim hejt, ima toga i ovde kod mene. Zlocinci, jbg.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...