Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa dobro pod stresom su i smeju se svojoj nesmotrenosti, prilično je očigledno, a mislim da bi neko ko se preziva Kon bio poslednji čovek na planeti kome bi holokaust bio zabavan i komičan. 

Link to comment

Postoji velika mogućnost da je čovek rekao "pobili MI", ne čuje se lepo, a u kontekstu u kom teše ljude kako sajam nije strašan pola sata, a govore sajmište istovremeno i jeste gorko komično na "baš sam debil" način, ali tviter opozicija od pet dinara našla procep za šerpanje™ i u komentarima vrli antifašisti pišu 'KaD pRiČaJu JeVreJiN i BoSAnKa ima li Srbijanaca u Srbiji uopšte hnjonjo".

Link to comment
8 minutes ago, Taihoskopija said:

Postoji velika mogućnost da je čovek rekao "pobili MI", ne čuje se lepo, a u kontekstu u kom teše ljude kako sajam nije strašan pola sata, a govore sajmište istovremeno i jeste gorko komično na "baš sam debil" način, ali tviter opozicija od pet dinara našla procep za šerpanje™ i u komentarima vrli antifašisti pišu 'KaD pRiČaJu JeVreJiN i BoSAnKa ima li Srbijanaca u Srbiji uopšte hnjonjo".

zamisli tek imbecila koji na konstaticu "pobili mi" prsnu u smeh ... 

Link to comment

Pa ne znam, ja se smejem sebi instinktivno kad ispadnem glupa i zajebem nešto, sublimacija kao mehanizam odbrane kroz smeh i tako to, ali verovatno nisam moralna vertikala kao Platonova tetka, doduše. 

Link to comment
4 hours ago, Caligula said:

Kon se smeje sopstvenom lapsusu, ona se smeje jer je glupa. Nisu iz SS diviziona niti su navikli na kamere niti su skolovani PR strucnjaci.

 

Kon je btw jevrejsko prezime ako se ne varam.

 

 


A sta ce covek, najbezbolnije resenje je da elegantno ispegla i prevazidje neprijatnu situaciju,

nece sigurno u sred pandemije da se bavi obrazovanjem kojekakvih degenerika

Link to comment

Twiteras bi dupe za lajk dao.

 

Ajde malo da kenjamo po epidemiolozima, nisu pod stresom, zive za to da ismeju zrtve iz logora. Onda twit ovi telegentni lajkuju, sheruju, dele, zgrazavaju se, ju ju sta je rekao dokle vise ovako etc.

 

Niko od njih da se pojavi na protestima, ti idu kod Marine na livadu, jer nobles.

 

Posle ovoga mi je i ova Zoka sa Batuta manje odvratna. O jebote sitnicarenja u ovo naopako vreme.

 

edit: gledam komentare, trust mozgova. Nema nama spasa, ovde i najgluplji misli da je genija

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
2 hours ago, Taihoskopija said:

Postoji velika mogućnost da je čovek rekao "pobili MI", ne čuje se lepo,

A šta bi trebalo tačno da znači rečenica "Sajmište je tamo gde su oni pobili mi."?

36 minutes ago, Caligula said:

Ajde malo da kenjamo po epidemiolozima, nisu pod stresom,

Ona koja te gleda kao Kaligule epidemiologe, e ta! :lolol:

 

Pod kojim bre stresom, što za razliku od ostatka radnog veka konačno moraju nešto da rade, javljaju se na telefon i popunjavaju upitnike?

Ko ih jebe, što nisu učili za hirurge ili anesteziologe, njihov posao nije stresan svakodnevno.

Link to comment
6 hours ago, Caligula said:

 

Kon je btw jevrejsko prezime ako se ne varam.

 

 

 

Ja se sve vreme pitam šta mu je bio Geca Kon?

Link to comment

@JozoMujicaMnogo brt trazis dlaku u jajetu. Ajde da je tamo sedeo Davidovic sa Vjericom radetom pa da su se salili malo, he he ho ho, ali covek se preziva Kon.

 

Nego ajde da pokazemo kako smo ispravni i pametni u picku materinu na svaki jebeni geg, omasku, nervoznu reakciju.

Edited by Caligula
Link to comment
10 minutes ago, ultra plasticni said:

 

Ja se sve vreme pitam šta mu je bio Geca Kon?

 

Ovo kao da pitas u kakvom li su srodstvu dva Petrovica
 

There are numerous variations to the spelling of the surname Cohen. These are often corrupted by translation or transliteration into or from other languages, as exemplified below (not a complete list).

The Suleiman ben Pinhas al-Cohen family of Sana'a, circa 1944.

English: Cohen, Cowen, Cowan, Cahn, Cahan, Carne, Cohn, Cone, Conn, Conway, Cohan, Cohaner, Cahanman, Chaplan, Keohan, Kaplan, HaCohen (Cohan is also an Irish surname and Conway is also a surname of Welsh origin)

German: Kohn, Cohn, Kogen, Korn, Kuhn, Kahn, Cahn, Kane, Kaner, Konel, Cön/Coen, Katz (a Hebrew abbreviation for kohen zedek (כהן צדק) i.e. "righteous priest"), Jachmann, Jachmann-Kohn, Jachkone, Kogenmann, Kogenman, Kogner, Kogener, Kagen, Cohner, Kohner, Kahnmann, Kahaneman, Cahnmann, Kohn, Korenfeld

Dutch: Cohen, Käin, Kohn, Kon, Cogen

French: Cahen, Cohen, Caen, Cahun, Chon, Kahane

Greek: Koen, Kots, Kotais, Kotatis, Kothanis (Romaniote Jews)

Hungarian: Kohn, Kohen, Korn, Korenfeld, Káhán, Konel

Russian: Kogan, Kogen, Kokhen (Kochen), Pop (Priest) Brevda, Kagedan/Kagidan (in Hebrew, this name is spelled "kaf-shin-daled-nun" and is an acronym for "Kohanei Shluchei DeShmaya Ninhu," which is Aramaic for "priests are the messengers of heaven"). Kamadan, Kazhdan, Kazdan, Kasdan, Kasdin, Kasden, Kogan, Kogon, Kozen, Kozer, Kogensohn, Kagan, Kaganovich, Kaganovsky are also possible variations of this name

Georgian: Kotais, Kotatis, Kutatisi, Kutaïssi

Serbian: Koen, Kon, Kojen

Polish: Kon, Kochan, Jach, Kaplan, Kaplin, Kaplon

Italian: Coen, Cohen, Prohen, Sacerdote (Italian for "priest"), Sacerdoti, Sacerdoti Coen, Rappaport (and variants)

Spanish: Coen, Cohen, Koen, Cannoh, Canno, Canoh, Coy, Cano, Cao, Corena, Correa

Basque: Apeztegui "priestly house", in basque "apaiz" (priestly) and "tegi" (house). Also Apéstegui, Apesteguia, Apaestegui, Aphesteguy[citation needed]

Portuguese: Cão, Cunha, Quixano

Persian: Kohan, Kahen, Kohanzâd, Kohanchi, Kohani, Kohanqâdoš, Kohanteb

Turkish: Kohen

Romanian: Cozer

Arabic: al-Kohen, al-Kahen, al-Kahin, Tawil, Tabili, Taguili

Ancient/Modern Hebrew: Kohen, HaKohen, ben-Kohen, bar-Kohen, Koheni, Kahana, Kohanim, Kohen-Tzedek/Kohen-Tzadik (Katz)

Others: Maze/Mazo, Mazer (acronym of the Hebrew phrase mi zera Aharon, meaning "from [the] seed [of] Aaron [the Kohen/Priest]"), Azoulai (acronym of the Hebrew phrase ishah zonah ve'challelah lo yikachu, meaning "a foreign [non-Israelite woman] or divorced [Israelite woman] shall not he [a Kohen] take": prohibition binding on kohanim), Kahane

One of Zo (Zhou/Yo) descendants/clan is called by the name Kunhen or Kohen; these group originate in Myanmar (Burma) and Northeast India.[citation needed]

In contemporary Israel, "Moshe Cohen" is the equivalent of "John Smith" in English-speaking countries – i.e., proverbially the most common of names.

Link to comment
18 minutes ago, JozoMujica said:

Pod kojim bre stresom, što za razliku od ostatka radnog veka konačno moraju nešto da rade, javljaju se na telefon i popunjavaju upitnike?

Ko ih jebe, što nisu učili za hirurge ili anesteziologe, njihov posao nije stresan svakodnevno.

 

 

A za ovo ne znam sta da ti kazem, ovo ili osecas ili ne osecas. Ovaj deda me kupio u utisku nedelje kada je rekao "moja situacija je dvostruko gubitnicka - ako bude malo zrtava, reci ce da sam dizao paniku oko "obicnog gripa" bez razloga. Ako bude mnogo zrtava, reci ce da nisam predlozio adekvatne mere"... sto se mene tice, on je pod i te kakvim stresom i pod jako velikim pritiskom.

 

U ovom trenutku mu je najbolje da cita 200+ retvitova ove Sokratove kokoske koja je odgovorna verovatno samo za kanarinca u kavezu, ako i to.

 

Nego rekoh, ajde da budemo uber moralni iako nismo u situaciji moral da demonstriramo u praksi i dolazimo u iskusenje. Jebo me tviter da me jebo.

Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...