Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbte ne mogu da se smirim...
A ppogotovo što 90% njih su "polutani" tj. svi imaju još prihod ono njiva, voćnjak itd...
Nije da će umreti od gladi ako krene otpuštanje...
Nije neka uteha svakako, ali mogu da zamislim porodicu ovog nesrećnog poginulog, kako ih gleda i pomisli:
Dobro je da mi nismo ovakvi, da nećemo ovako da se ponižavamo!

Njih će na kraju "ubiti", govna će ih izmoriti, ali....



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Narod je odavno takav, samo su neki tek sad počeli to da primećuju. Morao sam letos da se sastanem sa nekim partnerom, i silom prilika sam (zbog radova u saobraćaju) bio prisiljen da se parkiram u delu Rakovice koji slabo poznajem. Posle dvadesetak minuta šetnje naišao sam na (valjda) nekadašnju upravnu zgradu IMT-a (ili IMR-a, ne mogu tačno da se setim), svu zaraslu u rastinje, okolo sve neka divlja drva, tramvajske šine kojima ništa odavno ne ide... i bilo mi je na trenutak žao koliko kod nas sve propada. E, ali onda sam se setio sa kakvim entuzijazmom su radnici iz Rakovičkih fabrika pratili Slobu po svim tim mitinzima istine i nekako mi više nije bilo žao, naprotiv.

 

 

Ko nije pogledao, neka pogleda Pavlovičevu Zasedu, govori o stanju duha (naroda) od pre 70-80 godina, a koji kao da je preslikan iz Lučana.

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Jbte ne mogu da se smirim...
A ppogotovo što 90% njih su "polutani" tj. svi imaju još prihod ono njiva, voćnjak itd...
Nije da će umreti od gladi ako krene otpuštanje...
 

Ili da su se samo malo organizovali i zajedno odbili da učestvuju u ovome, pa ne mogu tek tako otpustiti par stotina ljudi...

Link to comment

Krenuo sad, posle ove priče da pogledam malo emisiju Vojtehovske o MB Lučani. Nisam imao pojma da je toliko incidenata bilo, i da je toliko ljudi stradalo, i nikom ništa... jbte, na koliko je nivoa strašno ovo.

edit: ima više nastavaka

Spoiler

 

 

Edited by mraki
Link to comment
5 hours ago, Frank Pembleton said:

Jbte ne mogu da se smirim...
A ppogotovo što 90% njih su "polutani" tj. svi imaju još prihod ono njiva, voćnjak itd...
Nije da će umreti od gladi ako krene otpuštanje...

Nije neka uteha svakako, ali mogu da zamislim porodicu ovog nesrećnog poginulog, kako ih gleda i pomisli:
Dobro je da mi nismo ovakvi, da nećemo ovako da se ponižavamo!

Njih će na kraju "ubiti", govna će ih izmoriti, ali....



... Shiit has hit the fan...
 

to je potpuno irelevantno za ovaj slucaj

tesko da ce iko bas umreti od gladi ako ostane bez posla i tesko da je i otkaz mera koja iole pristojnog coveka moze naterati da vredja porodicu poginulog i to sve da bi stali na stranu onih koji su do pogibije doveli

 

a sto se njiva i vocnjaka tice, skoro svako je u prilici za mali novac da se baci "u biznis" i na taj nacin "resi egzistenciju" i "osigura se od umiranja od gladi"

Link to comment
On 4.10.2019. at 1:28, kud u maglu Simoviću said:

gledam ovo suđenje za pogibiju u lučanima

 

:isuse:

 

komotno može ceo milan blagojević da eksplodira da čoveku ne bude žao

 

Pa to je prica o Miletu, ogoljena, tesko je ovde spocitati politicku nekorektnost.

 

Drago mi je sto o Miletu nikada nisam govorio u rukavicama :heart:

 

500 godina vodanja turskih opanaka po avliji je dalo rezultate. Podanicki mentalitet.

Link to comment
19 hours ago, Frank Pembleton said:

Jbte ne mogu da se smirim...
A ppogotovo što 90% njih su "polutani" tj. svi imaju još prihod ono njiva, voćnjak itd...
Nije da će umreti od gladi ako krene otpuštanje...

 

Kakvo crno otpustanje, pa oni su Slinina zlatna koka, ne bi pucao sebi u nogu pa taman kada bi celo Lucane glasalo za Djilasa. Nego su govna kao takva, ne verujem da se neko tamo previse stideo.

Edited by Caligula
Link to comment
to je potpuno irelevantno za ovaj slucaj
tesko da ce iko bas umreti od gladi ako ostane bez posla i tesko da je i otkaz mera koja iole pristojnog coveka moze naterati da vredja porodicu poginulog i to sve da bi stali na stranu onih koji su do pogibije doveli
 
a sto se njiva i vocnjaka tice, skoro svako je u prilici za mali novac da se baci "u biznis" i na taj nacin "resi egzistenciju" i "osigura se od umiranja od gladi"
Nije irelevantno zato što sutra govna pričaju kako "su im gladna deca ako ne rade u fabrici" , što naravno nije tačno...
Naravno da je glup izgovor, samo napominjem...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
4 minutes ago, zorglub said:

Nije do Mileta, da se opozicija više angažovala oni bi danas tražili smenu i presudu direktoru, to je činjenica. :fantom:

 

Samo da je Djilas ustao i otisao da im objasni.

 

Ali jebiga, nije imao ko da im objasni da nije ljudski zatrpavati govnima porodicu nastradalog kolege e da bi zastitili govedo koje Stefanovicima pravi profit.

 

Nije Mile kriv nije MIle kriv

Link to comment
17 hours ago, zorglub said:

Nije do Mileta, da se opozicija više angažovala oni bi danas tražili smenu i presudu direktoru, to je činjenica. :fantom:

Da su uticajniji i ugledniji od Mileta stvorili atmosferu pobune i Mile bi digao glas.

Koliko samo ima visokoobrazovanih ppp forumasa kojima je Vucic godinama uzimao od plate pa nije bilo protesta. A neko sa diplomom fakulteta u Beogradu sigurno ima vece sanse da "ne umre od gladi" nego radnik iz Lucana.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...