Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

59 minutes ago, SNARC said:

Ammm..nemoj o ovome ovako.

Ne ovde, leba ti.
Koliko god da je neko..diskutabilnog morala i ponasanja..ne valja se radovati njegovoj nesreci.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
 

Meni je baš jako malo žao zbog ovoga što se desilo. Izvini.

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako ciljate na mitrovićeve grehe, to su samo bezvredni pijuni koji ih delom otplaćuju, te mi ih je s te strane žao pošto ne pati onaj ko zaista treba.

 

ponajviše mi je žao što se ovo moglo desiti bilo kome, pa i meni kojoj je ta ruta sve do nedavno bila svakodnevna, i to zbog kojeg po redu nemara službi na temperaturi u minusu!

Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Ammm..nemoj o ovome ovako.

Ne ovde, leba ti.
Koliko god da je neko..diskutabilnog morala i ponasanja..ne valja se radovati njegovoj nesreci.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
 

 

plus jedan!

Link to comment
10 minutes ago, ordi said:

@Joe D

shvatila sam da je devojka stajala na trotoaru, a da je autobus proklizao takođe i udario je.

ja priznajem da sam procitao samo ovo sto je postavljeno ovde na topiku i tu vest nije tako forumlisana. 

Link to comment

@Joe D

 

Evo odlomka vesti (doduše iz blica)

 

Quote

Autobus koji je jutros teško povredio voditeljku Deu Đurđević prethodno je proklizao, zbog čega je vozač potpuno izgubio kontrolu za volanom.

U teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila kod bolnice "Dr Dragiša Mišović" učestvovala su dva vozila javnog gradskog prevoza, na linijama 59 i 78, oba vlasništvo Konzorcijuma privatnih prevoznika.

- Sve se dogodilo oko 6.15. Naši vozači na linijama 59 i 78 su dolazili iz pravca Dedinja, od zgrade "Pinka" i kretali se ka Ulici Ljutice Bogdana. Išli su veoma sporo, to je bila mala brzina. Kako je rekao jedan od vozača, pokušao je da obiđe dva automobila koji su se prethodno sudarili. Pokušao je da zaustavi vozilo, ali je došlo do proklizavanja, te je udario bočno u automobil koji je bio parkiran na trotoaru, odbio se od njega i tako je nastala nezgoda. U tim trenucima vozač ne može da vlada vozilom. Žao nam je što se to desilo - rekao je za "Blic" Drago Tošić, direktor Konzorcijuma privatnih autoprevoznika.

 

Link to comment
1 hour ago, aram said:

Otprilike ista ko ono dvoje što ih je pokupio autobus GSP-a na Zvezdari...

Nije bio GSP, već privatnik sa svojim autobusima kome je dodeljena linija.

 

I ova dva autobusa što su učestvovala u saobraćajnoj nesreći su na linijama koje drže privatnici.

 

Nisam bot gsp-a, već imam drugare u GSP-u (stara postava još pre pojave sns pošasti) koji se ljute kad se upitaju za razloge neke slične nesreće kao ova jutrošnja, a da se predhodno ne postavi pitanje čija su ta vozila uopšte. Tako da je ovaj reply zbog njih.

Link to comment

ja sam i video nekog tipa iz udruženja prevoznika da objašnjava situaciju. iznenadilo me kada sam čuo da zakon ne obavezuje prevoznika u gradu da ima zimske gume(ovo ne vezano za jutrošnju situaciju)

 

kako je to moguće?

Link to comment

meni je to van svake pameti tek!

 

toliki svet prevoziti na letnjim gumama, nemam reči.

 

pokušavam da nađem to što taj tvrdi i nalazim samo da su lopate obavezne u sklopu zimske opreme za autobuse, ali ne i za vozila javnog gradskog saobraćaja. :wacko:

 

 

Link to comment

Da li je moguće da to nije regulisano neki zakonom/propisom? :blink:

Jbt, poslednjih godina je bila takva kampanja za obavezno korišćenje zimskih guma kod putničkih automobila, pa novi zakon sa strožijim sankcijama, a ovamo namerno zažmure na autobuski saobraćaj. Van pameti, što kaže ordi

Sramota

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...