Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Vec sam to negde cula da nemaju obavezu da menjaju letnje gume, sto mi je apslolutno neverovatno, pod opravdanjem da ulice moraju biti ociscene.

Ebe lud zbunjenog kao i uvek uostalom. Prebacuje se krivuca, nadleznost, narod uvek ona ebena strana i na kraju pojeo vuk magarca, do sledeceg.

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ja sam i video nekog tipa iz udruženja prevoznika da objašnjava situaciju. iznenadilo me kada sam čuo da zakon ne obavezuje prevoznika u gradu da ima zimske gume(ovo ne vezano za jutrošnju situaciju)

 

kako je to moguće?

Quote

Član 113 


Zimska oprema motornih vozila, osim za vozila vrsta L, K, T i C, u smislu ovog pravilnika, podrazumeva: 
1) pneumatike za zimsku upotrebu (npr. M+S, Snow Winter i dr.) na svim točkovima vozila vrste M1 i N1; 
2) lance odnosno druge uređaje za povećanje trakcije na najmanje dva pogonska točka; 
3) za vozila vrsta M2, M3, N2 i N3 obavezni deo zimske opreme je i lopata, osim za vozila koja učestvuju u 
javnom gradskom prevozu. 
Dubina gazećeg sloja na pneumaticima za zimsku upotrebu, kada se koriste kao zimska oprema, ne sme 
biti manja od 4 mm. 
Na vozilima se ne smeju postavljati pneumatici sa klinovima. 
U periodu od 1. novembra do 1. aprila vozila moraju biti opremljena zimskom opremom ako se zbog 
vremenskih uslova na kolovozu nalazi sneg, led ili poledica. Van navedenog perioda vozila mogu biti 
opremljena zimskom opremom. 
Izuzetno od stava 4. ovog člana, u naselju vozila ne moraju biti opremljena lancima, odnosno drugim 
uređajima za povećanje trakcije. 
Oprema iz stava 1. tačka 2) ovog člana može se postaviti na točkove na delu puta koji nije označen 
znakom "lanci za sneg" samo kad je kolovoz prekriven snegom. 
Odredbe ovog člana ne odnose se na vojna vozila. 

Edited by Tale
Ovo je iz pravilnika o podeli motornih i priključnih vozila... Vozila javnog gradskog prevoza su izuzeta od obaveze da u zimskoj opremi imaju lopatu. Ja ne vidim nijedan član koji ukazuje na to da ne moraju da imaju zimske gume kada na kolovozu ima
Link to comment

Mozda hoce da digitalizuju snimak..kao oni filmovi na RTS-u..pa ce onda da ga pokazu. 

 

Moto svakog JP u ovoj usranoj zemlji bi mogao da bude "Uzivajte u tome sto vas fircamo za vase pare". 

Link to comment
52 minutes ago, Jumanji said:

Ne znam gde se pisao o onoj nesreci na naplatnoj rampi.
Enivej
 

 

 

Ama je li zaista firma u ciji je ovo automobil u vlasnistvu Kosmajchevog sina?

Link to comment

Pa sto cuti kvaziopozicija mamu im maminu, valjda sme o tome da trubi

 

 

jebote u kakvoj banani mi zivimo, pa mi smo gluplji i od vucicevih glasaca :isuse:

Edited by Caligula
Link to comment
9 hours ago, Caligula said:

Pa sto cuti kvaziopozicija mamu im maminu, valjda sme o tome da trubi

 

 

jebote u kakvoj banani mi zivimo, pa mi smo gluplji i od vucicevih glasaca 

Da nisu zaplenjena? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...