Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

7 hours ago, pt 2.0 said:

 

antivaksersku stoku treba kažnjavati drakonski i te "demokratske debate" zabraniti na TV sa nacionalnom frekvencijom (i šire).

 

 

ne kaznjavati ih. nego ih u laboratorijskim uslovima inficirati malim boginjama i staviti u rijaliti da se javnost obrazuje kako izgleda tok bolesti sve do prirodnog razresenja tj. izlecenja ili smrti

 

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

jutjub nudi njenog ostovanje na hepiju i još par videa. ništa mi nije jasno, iskreno...

(da li sam dobro razumela da je porodica mile alečković bila hraniteljska porodica za tu devojčicu poslednje 2 godine?)

Link to comment

recimo da vecina stvari koju blic tako objavljuje nije jasna, ni u formi ni i sushtini. kao ono kad su fitovali bankrot zorana cvijanovica, vidish da te muntaju neshto, al ne znash iz koje oblasti. meni je sada vec potpuno ravnopravno i da nobl kuca 'muchi' dete, kao i da joj se sistem svaljuje na glavu iz politichkih razloga. svet je chudan. i na sve to taj momenat socijalnog rada kome promichu cele zene i cela deca cele godine, njihova kompetencija je sada u pitanju u svakom pojedinachnom sluchaju :unsure:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Izgleda da je socijalna služba reagovala kad su Alečkovići tražili školski dinar za ekskurziju(?!) i odeću za dete iako kao hranitelji dobijaju sredstva za takve troškove. Tek onda je valjda otkriveno da dete ima šugu i valjda su reagovali. Naravno, sa rezervom uzimam svaku izjavu ministra, ali mi ovo deluje prilično dokazivo - valjda su roditelji znali da se skuplja taj novac, što je skandal sam po sebi.

Link to comment

na zalost, mila mi spada u segment sunaeodnika koje nisam sposobna da gledam, po cenu da nemam uvid u celinu dogadjaja [emoji4]

 

hraniteljstvo kod srba je inache isto jedan neistrazeni vilajet. a sa ovom upravom i ovim medijima, dokazivost moze da bude ful bespredmetna. ako ne i nemoguca.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

hraniteljstvo kod srba je inache isto jedan neistrazeni vilajet. a sa ovom upravom i ovim medijima, dokazivost moze da bude ful bespredmetna. ako ne i nemoguca.

pokušavam da nađem u njenoj biografiji kada je rođena. toga nigde nema, ali ako računam po diplomama, ona ima 63+ godina.

zar ne postoji neki starosni limit za hraniteljske porodice?

Link to comment
pokušavam da nađem u njenoj biografiji kada je rođena. toga nigde nema, ali ako računam po diplomama, ona ima 63+ godina.

zar ne postoji neki starosni limit za hraniteljske porodice?

mislim da nema, procenjuju se druge sposobnosti, nije usvajanje. hraniteljstvo je privremeno stanje i finansira ga drzava. zato je i pitanje kako dete iz neke kritichne kuce dobije finansiranje kod hranitelja po difoltu, a u sopstvenoj porodici ne moze. to mislim za kuce gde su ljudi ok roditelji a sirotinja i/ili boleshljivi...

 

zato ljudi mogu da budu npr serijski hranitelji [emoji4]

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

mislim da nema, procenjuju se druge sposobnosti, nije usvajanje. hraniteljstvo je privremeno stanje i finansira ga drzava. zato je i pitanje kako dete iz neke kritichne kuce dobije finansiranje kod hranitelja po difoltu, a u sopstvenoj porodici ne moze. to mislim za kuce gde su ljudi ok roditelji a sirotinja i/ili boleshljivi...

 

zato ljudi mogu da budu npr serijski hranitelji emoji4.png

pročitala izjavu ministra vozača u blicu. bukvalno su mi suze krenule. jebemimmater svima... 

i inače mislim da bi hraniteljske porodice trebalo istražiti debelo. loš sam čovek, šta ću.

nažalost, moram da priznam da posle 3 videa sa milom 1 izjave ministra više verujem ministru.

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

mislim da nema, procenjuju se druge sposobnosti, nije usvajanje.

 

Možda grešim dušu, ali meni ova žena teško može da prođe neki psiho test.

 

Mislim, taj pogled i ideja o državi koja prodaje decu

Link to comment
Just now, April said:

Možda grešim dušu, ali meni ova žena teško može da prođe neki psiho test.

isti utisak.

kako je uopšte došlo do toga da joj daju dete?

deluje kao ambiciozna hladna kučka na ivici ludila. jedna od onih žena zbog kojih mi se ledi krv u žilama. 

Link to comment
11 minutes ago, pt 2.0 said:

kako je uopšte došlo do toga da joj daju dete?

Pa to se sve vreme ustežem da pitam. Vrlo moguće da je ministar na početku ublažio situaciju baš zbog pitanja odgovornosti njegovih službi, pa je tek posle Milinih javnih nastupa objasnio stvarne razloge za oduzimanje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...