Jump to content
IGNORED

naucni vocap - kad necete da smarate posten svet


betty

Recommended Posts

I sad kad pomislim da neko takav (ko je prosao sve to, ukljucujuci i particle physics phenomenology - advanced topics 2, radi recimo kao 'biznis menadzer' (a znam za takve), stvarno mi dodje da se zamonasim od muke. (Posle me betty zeza da mi je to omiljena tema... gde omiljena, dusa boli.)
takodje :(
Link to comment
Pa da, kapiram, to je ozbiljna nauka... :) Korpus znanja je preogroman, ne moze sve da se sabije u osnovne studije.I sad kad pomislim da neko takav (ko je prosao sve to, ukljucujuci i particle physics phenomenology - advanced topics 2, radi recimo kao 'biznis menadzer' (a znam za takve), stvarno mi dodje da se zamonasim od muke. (Posle me betty zeza da mi je to omiljena tema... gde omiljena, dusa boli.)
a tek cesticarima koji su se opametili i rade derivate analize rizika etc kad sracunaju koliko su para izgubili na tome.http://wuphys.wustl.edu/~katz/scientist.html
Link to comment

pa nije tajna propadanje kobsona, samo cete vi drushtvenjaci da vidite mechkino igranje malo pre nego mi ostali...edip. josh ako bi, bozemprosti, pocheli malo manje da smaraju sa trzishnim vrijednostima u nauci, konsekventno. ovako ko balerine savremene orijentacije, skakucemo kuda idu novci, a tu se, sa skakutanjem, kolichina nauke u nashim uslovima ozbiljno smanjuje. moglo bi da nam lakne. istina, radove bismo (opet) chitali posredstvom dobro treniranog goluba pismonoshe, ali to smo vec radili. kad malo bolje razmislim, sve shto moze da se desi, mi smo i to vec radili... ^_^nije bash da chovek moze da bude mnogo zadovoljan 1 takvim iskustvom, al svako iskustvo je upotrebljivo (referenca: kipar :P)edip. hvala dobrim ljudima na produzenom edipu, sad mogu ko zena poshteno da razmislim, pa da se vratim josh pesehes puta. u gramatichki neispravnim stanjima -_-

Edited by thermal bug
Link to comment
ma da, nego nemamo naucni lav topik
nemoj molim te! :lolol:usitnjavanje i kategorizacija pppa me apsolutno sludjuju. 3 primerka overeno! -_-
Link to comment
pa nije tajna propadanje kobsona, samo cete vi drushtvenjaci da vidite mechkino igranje malo pre nego mi ostali...edip. josh ako bi, bozemprosti, pocheli malo manje da smaraju sa trzishnim vrijednostima u nauci, konsekventno. ovako ko balerine savremene orijentacije, skakucemo kuda idu novci, a tu se, sa skakutanjem, kolichina nauke u nashim uslovima ozbiljno smanjuje. moglo bi da nam lakne. istina, radove bismo (opet) chitali posredstvom dobro treniranog goluba pismonoshe, ali to smo vec radili. kad malo bolje razmislim, sve shto moze da se desi, mi smo i to vec radili... ^_^nije bash da chovek moze da bude mnogo zadovoljan 1 takvim iskustvom, al svako iskustvo je upotrebljivo (referenca: kipar :P)edip. hvala dobrim ljudima na produzenom edipu, sad mogu ko zena poshteno da razmislim, pa da se vratim josh pesehes puta. u gramatichki neispravnim stanjima -_-
bob s tobom, pa ja mogu da piskaram o nac_istoriji, citiram od domaćice i objavljujem kod domaćice - dakleM mogu da se redukujem i krčkam bodove, 1-4 po tekstu.za neku uber referentnu stranu literaturu ćemo se snaći preko saradnika sa projekta koji žive van majke srbije.dakle bring it on, rezervni položaj je uređen. :s_w:
Link to comment
bob s tobom, pa ja mogu da piskaram o nac_istoriji, citiram od domaćice i objavljujem kod domaćice - dakleM mogu da se redukujem i krčkam bodove, 1-4 po tekstu.za neku uber referentnu stranu literaturu ćemo se snaći preko saradnika sa projekta koji žive van majke srbije.dakle bring it on, rezervni položaj je uređen. :s_w:
pa to ti kazem, tvoj rezervni plan ide sam od sebe, moj rezervni plan je samo da me ne pritiskaju besmislenim uslovima i ja cu da uradim isto ovo. jer ja sve vreme radim isto ovo, samo su mi u jednom trenutku objasnili da radim za pare i otad me pritiskaju tim parama. i od tad se kvalitet survava, jer moram svake 3 godine da preskachem u novu baru sa manje krokodila, zapravo nikada ne zavrshavajuci zapocheto...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...