Jump to content
IGNORED

revolution, novi dzejdzej


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    37

  • Arkadija

    23

  • porucnik vasic

    11

  • Weenie Pooh

    8

Tebi mala, meni keva. Dogovoreno, nema šta da se svađamo, ljudi smo.
Kevu je odavno dibsovao jedan naš kolega, forumaš takođe (koji vrlo retko piše), pa mislim da je najbolje da se vas dvojica dogovorite kako da je podelite :)
Link to comment
[/size]Kevu je odavno dibsovao jedan naš kolega, forumaš takođe (koji vrlo retko piše), pa mislim da je najbolje da se vas dvojica dogovorite kako da je podelite :)
Nikakvo deljenje ne dolazi u obzir, a vrlo rado ću se dogovoriti sa bilo kim oko keve Džuli, molim lepo.
Link to comment

Dobro Lrde, jesi li odgledao? Svuda čitam samo hvalospeve za početak druge sezone, kao da je snimljena nova serija koja nema nikakve veze sa prvom. Da li da se upustim u avanturu ponovnog praćenja ovoga?

Link to comment

Pa i deluje kao da je sasvim nova serija, samo što ova ima neoprostivi greh - dosadna je. Nije bilo besmislica, gluposti i banalnosti iz prve sezone, ali je potpuno osušila. Jedva sam se naterao da pogledam do kraja. Daću joj fore još par epizoda zbog pisaca, ali slutim da je rastanak blizu.

Link to comment
  • 4 weeks later...

E, ovo je sad sasvim nova serija, prosto mi je neverovatno da su to isti oni likovi iz smehotresne prve sezone. Ozbiljniji su, dijalozi su bolji, zaplet se normalnije odvija...nekako mi prija, ali ne bih smeo još da baš preporučim.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Revolution postade dobar, gledam i čekam nove epizode i nema ironije i nema gutanja sranja i premotavanja unapred. Poslednjih nekoliko epizoda dobre. Dobra priča, dobri zapleti, dobro nasilje, dobri dijalozi, dobre dileme. Prosto neverovatno da je ista serija.Pojavio se i baltimorski tužilacMV5BMTM4ODExNjU0MV5BMl5BanBnXkFtZTgwODc2MzE1MDE@._V1._SX600_SY399_.jpg

Link to comment
Jesi gledao Hell on Wheels?Gore sam postovao, ti valjda voliš britanski trash, lično mi izmiče "više britanski" trash u amerikama od ovoga što te pitam...
Video, sad sam teo da te pitam za detalje, ali skinuću, pa kad dođe na red...Nikako nisam mogao da skapiram da li da gledam ili ne, ali sad skidam. Ide...
Link to comment

Hell on Wheels je sranje. Glupo i dosadno i p. materinu. Počinje kao interesantno, i ubrzo devolvira jer je strahovito ograničeno, kao da se jedna epizoda Zagora ili Teksa Vilera razvuče na 30 svezaka i fokusira na dešavanje u jednom mestu. To boldly stay where noone has stayed before.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...