Jump to content
IGNORED

revolution, novi dzejdzej


Lrd

Recommended Posts

Hahahah... i ja imam tako neki osećaj. S tim da sam juče stao na pola četvrte epizode i ne mili mi se da nastavim (bar ne danas). :DA sad se dodatno pojačao još jedan faktor koji mi izuzetno smeta, a najistaknutiji je bio u drugoj sezoni Prison Break-a, kada sam i od njega digao ruke, a to je da se ljudi previše nasumično sreću po istim kućama, putevima, kao da je površina gde se sve dešava negde oko 1-2 hektara. :D

Link to comment
  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    37

  • Arkadija

    23

  • porucnik vasic

    11

  • Weenie Pooh

    8

Ја другачије тешко да бих могао да је гледам дуже од пола сахата. Идеја да људи лакше производе кремењаче је потпуно феноменално. После се чуде што је NBC u buili.Дуг Ким и ја смо о томе писали на књижевности.
- nije problem u oružiju već u municiji, baš je to pomenuto u zadnjoj epizodi kada kapetan milicije pita zarobljenog pobunjenika da li ima pojma koliko je teško napraviti bezdimni barut a tek full metal jacket municiju u svetu bez struje- stoga je i logično koristiti kremenjače (bolje lovačke puške) koje nisu ni izbliza toliko osetljive i sklone zaglavljivanju kao današnje sofisticirano oružije, atreba smetnutu sa uma da u ameriki ipak nema toliko kališa koji može da istrpi silno zapostavljanje :P
Link to comment

U ovoj 4. epizodi imamo jedan detalj, u flešbeku Engleske maćehe, vidimo da je došla do mora i tamo joj neki ribar kaže da više nema parobrodova i jedrenjaka ,jer su uništeni tokom prošlih ratova!!!, a sve ostale jedrilice su razmontirali pripadnici milicije, pa je zbog toga nemoguće ploviti morima i okeanima. Zašto bi Monro i njegova parapolicija imali interes da spreče da se pokuša jedrilicom stići do Evrope? I koliku teritoriju pokriva ta Monrovija, na kraju će ispasti da imaju i izvršnu i sudsku i zakonodavnu vlast, i školstvo i zdravstvo isl., kao prava država, a ne hajdučka družina.

Link to comment

Jel to ono nešto što su se Ameri pobunili protiv Evrposkog intervencionizma? niko ne sme da se meša u unutrašnje stvari Amerike, jel da?Da li misliš da se JJ i Kipke razumeju u istoriju toliko da naprave političku aluziju?

Edited by Arkadija
Link to comment
jao kako sam se zajebao što sam pogledao dve epizode...ko mi je kriv kad ne gledam prvo ovde topik o tome što mi padne na pamet da gledam...
Ја тек у трећпј очекујем кулминацију...
Link to comment
možda i pogledam, ali kad mi bude bilo do smeha :D toliko stvari je loše ili glupo da čovek ne zna odakle da počne...
Рекох ја кемп. Ко Ед Вуд да је радио.
Link to comment

Ko je hteo parne lokomotive, sada je dobio jednu, doduše muzejski eksponat, koji je opravljen i vozi, pravo za Filadelfiju.Monro mašta o Black Hawk-u, to je valjda helikopter, ne znam kako misli da radi, ali time planira da se obračuna sa komšijskom državom, koja obuhvata južniji deo bivše SAD :isuse:Kapetan Nevil brutalno prebije Denija, a ovaj sutradan nema ni jednu jedinu ogrebotinu na lepom licu :isuse:Nora iz pokreta otpora, reši da digne voz u vazduh (ceo voz), tako što u cepanicu za potpalu vatre sipa malo baruta. Ne razumem se u eksplozive, ali ne verujem da takav barut i u toj količini, može da rasturi bilo šta drugo osim eventualno, kotla u koji je ubačen.Uredno čekam i sledeću epizodu. :lolol:

Link to comment

barut je tu samo kao okidac (mada nisam bas siguran kakav ti okidac treba ako ubacis eksploziv u vatru). koliko sam video stavljala je i nesto poput c4 u cepanicu.sve u svemu, sada sledi potraga za preostalih 11/12 ogrlica...i da... uzasno je bilo providno da mu je onaj mali sin.....

Link to comment
uzasno je bilo providno da mu je onaj mali sin.....
Meni je ovo bila najgora epizoda do sada. Ide mala ulicom i slučajno naleti kapetan, pa onda slučajno naleti ujka, pa se onda ona samo ušeta u lokomotivu, pa onda samo puste klinca, pa...
Link to comment

Кемп и после кемпа кемп. но, мени драго да је Филаделфија центар Монрове државе. Има човек стила. :thumbsup:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...