Jump to content
IGNORED

revolution, novi dzejdzej


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    37

  • Arkadija

    23

  • porucnik vasic

    11

  • Weenie Pooh

    8

Ova poslednja epizoda, ima i nekog smisla. Kad razmislim, da ova serija ima samo prvu epizodu i ovu, tj da zanemarimo ceo besmislen road trip od 8 epizoda, bila bi solidna drugorazredna serija.

Link to comment
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Upravo sam završio prvu sezonu i platio što nisam gledao braću... Ostaje još pitanje da li da gledam mladog Kripkea?Šalu na stranu, više vredi ovo totalno smeće od serije, mnogo više odThe Killinga (2011), pa da dignem i ovaj topic na prvu stranu...Sad, jeste ovo radio poluscenarista iz Ohioja, i nema pedigre jedne kanađanke, filipinsko-indijskog porekla i to još koja radi po lično skandinavskoj genijalnosti, ali je jedva gledljivo smeće, dakle bolje od The Killinga, pa stoga da dignem topic na prvu stranu...I, oprostite što mi je muka od rasizma koji je očigledno postao kriterijum vrednosti...

Link to comment

Tedoh i ja neki dan da se zapljunem, ali me je mrzelo. Dao sam Revolutionu sve moguće i nemoguće kredite i sranje je i dalje, izuzev jedno 5 epizoda, koje su prosek.Ono što obećava, međutim, je to što je Ben Edlund, jedan od kreatora Supernaturala i pisaca nekih od najboljih epizoda, napustio Supernatural (ne brinem) i priključio se Kripkeu za drugu sezonu.Tako da će se stvari malo poboljšati. A kad bi promenili cast, radovao bih se drugoj sezoni.

Link to comment
Tedoh i ja neki dan da se zapljunem, ali me je mrzelo. Dao sam Revolutionu sve moguće i nemoguće kredite i sranje je i dalje, izuzev jedno 5 epizoda, koje su prosek.Ono što obećava, međutim, je to što je Ben Edlund, jedan od kreatora Supernaturala i pisaca nekih od najboljih epizoda, napustio Supernatural (ne brinem) i priključio se Kripkeu za drugu sezonu.Tako da će se stvari malo poboljšati. A kad bi promenili cast, radovao bih se drugoj sezoni.
Čekaj, ti se šališ da će ovo dno dna, da dobije drugu sezonu? :isuse:
Link to comment
  • 4 weeks later...

Završio sam nekako i ovo. Sam kraj nije toliko loš (po kvalitetu je donji prosek, sa plusom što je kao distopija), na kraju je bilo nekoliko zanimljivih trenutaka.No, sve to skupa je ne čini vrednom gledanja, ali ću početi drugu sezonu zbog tandema Edlund-Kripke.

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...