Jump to content
IGNORED

Da li je alkohol dobar ili loš?


Amelija

alkohol  

63 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

On 25. 6. 2024. at 5:08, autsajder said:

Otkrio sam čari konzumiranja viskija na ledu i to je jedan fenomenalan mali ritual koji u večernjim satima ugasi svaki idiotski dnevni stres. Relaksira već sama priprema pića (jedno je dovoljno), a kad vektorski povežeš misli sa zveckanjem kockica i njihovim mreškanjem u zlaćanom nektaru - crta je podvučena, fak it ol.

 

Kao klinac sam se otrovao ovim pićem na jednom rođendanu i mislio sam da ga do kraja života neći ni pomirisati, kad ono međutim. Jedan šot je zen, a može i više kad okolnosti otvore opciju. :happy:

 

Baš bih mogao da sačekam svoj 50. i da krenem da obilježavam kako dolikuje. Imam dovoljno vremena da pronađem pouzdanog dilera. Kakav porše, trice i..

Zavidim. 
 

Viski, tačnije burbon pijem ohlađen u frižideru ili nekad čak i zamrzivaču. Vidim to kao blasfemiju, a sebe kao seljaka zbog toga jer hladim piće od $30-$50 kao najgoru rakijčinu. Ali čim se najmanja količina leda istopi imam utisak da mi fali kick. 

Link to comment

Imate metalne kocke da kupite, ostavite ih u zamrzivacu i takve ubacite u casu... Rashladi pice, zvuk je isti, a ne razblazi pice.

Link to comment

meni je neprijatan ukus tih metalnih kocki. kao kada jedes kinesku hranu sa metalnim escajgom. jos posle treba da peres i vracas u zamrzivac. ja zato prkticno i ne pijem kuci, nije mi cejf

Link to comment
4 minutes ago, banecare1 said:

meni je neprijatan ukus tih metalnih kocki. kao kada jedes kinesku hranu sa metalnim escajgom. jos posle treba da peres i vracas u zamrzivac. ja zato prkticno i ne pijem kuci, nije mi cejf

Ima i plasticne kocke, mozda ce ti to biti bolja opcija. Meni je super kod tih kocki sto se jacina i ukus pica ne menja tokom konzumacije... Mada ja pijem samo rakiju od šljive, ili sobna temperatura ili blago rashladjena.

  • +1 2
Link to comment
  • 2 months later...

Negde sam video, neko stavio negde link, onaj Djura iz Sarajeva (Bombaj Stampa) prica o alkoholu.

"I alkoholu treba nekada reci "NE". Na primer, da li si za pivo? Zasto da "NE"!

  • +1 1
Link to comment
On 30. 6. 2024. at 12:21, stajebrebilo said:

Ima i plasticne kocke, mozda ce ti to biti bolja opcija. Meni je super kod tih kocki sto se jacina i ukus pica ne menja tokom konzumacije... Mada ja pijem samo rakiju od šljive, ili sobna temperatura ili blago rashladjena.

najbolja kocka je kaldrm... zapravo kockice steatita.

 

ali, kako kaze al_koleza ranije,

malo se sta moze porediti sa mreskanjem zlacanog nektara uz milozvuke ledenih zvoncica! 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...