Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

do mojega, u kolu u kojem u celoj ligi ima 7 timova sa boljim skorom od mene ja izgubim.ko god da je SokoloviciUTD cestitke i molba da podelje u zadnjem kolu kako bih kakve-takve sanse imao da pobedom odem u drugi krug.
Hvala na čestitkama, a za fer plej nemoj da brineš. Mada kakve će ekipe istrčati u zadnjem kolu to ni dragi Bob pogoditi ne može.
Link to comment

Sad bas gledam i ne mora da znaci da ce bas biti dosta izmena. Mesi ce da bude tu jer juri Muller, Ronaldo Mesija. Juve ce da se kolje za prvo mesto a verovatno ce i Celzi imati ok postavku. PSG sigurno nece hteti da ostane drugi kao ni Porto. Tako da ne bi trebalo da bude bas celo kolo sa B timovima.

Link to comment
  • 2 weeks later...

U poslednjem kolu mi je potraban bar bod protiv Pantelie ili da djubretari uzmu bar bod Ziginima. Tesko da ce se desiti ijedno. Krecem sa -4 i imam 2 igraca koji veceras ne pocinju, nisam smela u veci minus da idem. Pantelia je iskoristio WC i, mada ne mogu da mu vidim tim jos uvek, verujem da je u velikoj prednosti.Nema veze ni ako ispadnem, i dalje cu biti Tolaa™, samo sto necu namestati za sebe, nego samo protiv Feija.

Link to comment
:(
:lolol: Izvini, malo sam skepticna, posto si do sad samo meni uspeo da pokvaris planove. <_< Ali ako uspes, sledece sezone prolazis grupu. ;)Thiago Silva kojeg imam daje gol, ali izbija CS dvojici iz odbrane Porta. A izbijen je i dvojici iz odbrane PSG-a. :(
Link to comment

Jebeni dinamo morao da ga da u 94-om i izbije mi cs golmanu i odbrambenom iz Kijeva :mad: Ali kakvu sam ekipu napravio uspeo sam da uguram u napada Ronalda, Mesija i Zlatana(koji ne uradi nista peder <_<) Pitanje svih pitanja je da li skidati traku Ronaldu?

Link to comment

Dinamo me nekako odrzao u mecu protiv Boba iako me trenutno i dalje sije za nekih 10 bodova. Sutra nema dileme, mora Mesiju traka i da se nadam nekom ludjenju uz CS Juvea i mzoda i neki gol. Mada mi se sve cini da cu na kraju vise da bacam oko na to da me Ronin potera u drugo kolo pobedom nad Petoletkom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...