Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

I kod mene u grupi veselo, jedino djubretari nemaju sanse za prolaz (bitno da su meni otkinuli zlata vredan bod u proslom kolu <_< ), trenutno ja imam 10 bodova, Zigini i Pantelia Stars po 9. Mec izmedju Pantelie i mene odlucuje. Posto pola igraca nece igrati, rezultat ce biti 21-20 za nekog. Ili da podmitim djubretare da naprave neki spektakl sa wild card-om ako ga vec nisu iskoristili i da dobiju Zigine i rese mi sve probleme.

Link to comment
  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

vuci kuglice sa nosiocima. ako igramo pravo teramo do kraja
OK, zreb ce biti za vikend posle poslednjeg kola grupne faze.
Pa uparuj ti ako nece sajt.Mene naravno sa prvim i ako budem prvi.
Naravno, i to sa Mocom, tako sam najsigurnija da ispadas. A i slike Joan Collins nece skoditi.
Link to comment
Zato su neki iskusno sacuvali divlju kartu :fantom:Sent from my cigla using Tapatalk
to je bila i moja ideja ali me je trece kolo sjebalo pa da ne bih pocinjao mec bez klupe i sa 10 igraca u polju, morao sam nekako da reagujem.
Link to comment

Ja je imam (valjda, nisam sasvim siguran), ali ne znam baš ni koliko će da mi znači. Mislim, svakako neće najavljivati timove 3 dana unapred...

Edited by bob loblaw
Link to comment
Ja je imam (valjda, nisam sasvim siguran), ali ne znam baš ni koliko će da mi znači. Mislim, svakako neće najavljivati timove 3 dana unapred...
Koliko ja vidim ako izgubim od tebe a Sam odigra bar nereseno ja sam ispao, posto samo sa tobom imam losiji medjusobni skor. A ako Ronin dobije Sama a ti mene onda nastaju kurslus gde svi imaju po 9 bodova gde ce Tola da nas izbaci iz lige svu cetvoricu kako ne bi morala da racuna ko je tu kome sta i kada :D
Link to comment
Koliko ja vidim ako izgubim od tebe a Sam odigra bar nereseno ja sam ispao, posto samo sa tobom imam losiji medjusobni skor. A ako Ronin dobije Sama a ti mene onda nastaju kurslus gde svi imaju po 9 bodova gde ce Tola da nas izbaci iz lige svu cetvoricu kako ne bi morala da racuna ko je tu kome sta i kada :D
:lol: Tacno, sad kad sam unela rezultate i videla vasu grupu, bas to sam pomislila. Kod vas je jasno da nista nije jasno, a za ostale iz malo normalnijih grupa, najnovije tabele su ovde, pa kombinujte:http://www.haxball.gr/group/view/5879Meni bi bilo bolje da nisam iskoristila WC u ovom kolu, nego da sam izgubila od Ziginih i ostavila WC za poslednje. Ovako mi ova pobeda malo znaci kad cu imati 15 poena u sledecem kolu i ispasti. :isuse:
Link to comment
:lol: Tacno, sad kad sam unela rezultate i videla vasu grupu, bas to sam pomislila. Kod vas je jasno da nista nije jasno, a za ostale iz malo normalnijih grupa, najnovije tabele su ovde, pa kombinujte:http://www.haxball.gr/group/view/5879Meni bi bilo bolje da nisam iskoristila WC u ovom kolu, nego da sam izgubila od Ziginih i ostavila WC za poslednje. Ovako mi ova pobeda malo znaci kad cu imati 15 poena u sledecem kolu i ispasti. :isuse:
Pa ako ispadne tako, sto je sasvim moguce mislim da se po UEFA pravilima gleda gol razlika medju svim timovima sa istim brojem bodova sto bi u ovom slucaju bila ukupna gol razlika sva 4 tima :DEDIT: Osim toga zadovoljan sam skroz za sada. Drzim 4to mesto, smanjio razliku za trecim a povecao nad petim. Da uspem nekako da se zadrzim ovde i posle veselog kola, a posle se ionako resetuju timovi. Edited by pavllle
Link to comment

do mojega, u kolu u kojem u celoj ligi ima 7 timova sa boljim skorom od mene ja izgubim.ko god da je SokoloviciUTD cestitke i molba da podelje u zadnjem kolu kako bih kakve-takve sanse imao da pobedom odem u drugi krug.

Link to comment
Koliko sam video sinoc, Morzevima treba da udje rezervni golman sa kobna 4 poena. Ili je uzjebao/la nesto?
Ne treba, posto je vrsio menadzerske izmene izmedju prvog i drugog dana, ne ulazi mu automatski golman, tako da si pobedio.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...