Jump to content
IGNORED

Tegan Jovanka Broz


MayDay

Recommended Posts

Aj karamba, u kakvim uslovima zivi ova zena. Ovo je gore nego sto sam mislio. Malter opada od vlage372066_kuca-jovanke-broz-02_f.jpg?ver=1377464033372069_kuca-jovanke-broz-05_f.jpg?ver=1377463983Na linku se nalazi i video klip iz kuce

- Živela je tamo sama, neobezbeđena, ali se ni na to nije žalila. Ja sam joj čak i rekla da izađe malo u medije, da nije u redu da živi tako i u takvim uslovima, ali ona je govorila “zemlja je u teškom stanju, još ja treba da dolivam ulje na vratu” - ispričala nam je Hinićeva....- Sedmoro vrata je izvaljeno iz štokova, instalacije su dotrajale, grejanje radi samo u delu kuće, a pre toga osam godina uopšte nije ni imala grejanje. Kuću niko nije želeo da popravi, a navodno se i novac sve ove godine izdvajao za njeno održavanje - priča Jokanović.
Link to comment
  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    22

  • Аврам Гојић

    17

  • Yoda

    10

  • Prospero

    10

Mene ovo podseća na nekog vatrenog lika, a starijeg, koji je u studiju vikao u kamere kako krvolok™ nikad nije hteo da ode u Kraljevo, zbog naziva. A moj tast, Kraljevčanin, u trpezariji drži sliku sa Titom sa večere u Komiteju.Laže se na sve strane, ako ništa drugo, žena je ratni invalid, prvoborac, više nego mnogi falsifikatori. Pa ona je duže lišena slobode nego Mandela

Link to comment
  • 1 month later...
Aj karamba, u kakvim uslovima zivi ova zena. Ovo je gore nego sto sam mislio. Malter opada od vlage372066_kuca-jovanke-broz-02_f.jpg?ver=1377464033372069_kuca-jovanke-broz-05_f.jpg?ver=1377463983Na linkuse nalazi i video klip iz kuce
Па што се ви забринути форумски пионири нисте ангажовали као ударници да рестаурирате вилу од 750 квадрата коју је зарадила поштеним трудом и радом добила на бесплатно коришћење од пореских обвезника Србије? Edited by savindan
Link to comment
Izgleda da je sada zaista sve samo pitanje vremena...više nije ni svesna, već je u komi, na aparatima je... :cry:
Nije gotovo! Pregurace i ovo ;)
Jovanka Broz se probudila iz kome, prepoznaje ljude oko sebeM.R.P. | 30. 09. 2013. - 17:21h | Komentara: 4Zdravstveno stanje Jovanke Broz i dalje je nepromenjeno, kaže za “Blic” direktor Urgentnog centra KCS dr Zlatibor Lončar. Ona je, međutim, kako “Blic” nezvanično saznaje, juče došla svesti, ali zbog aparata za disanje na koje je priključena, nije mogla da komunicira.- Bila je svesna. Prepoznavala je ljude koju su bili oko nje, ali nije mogla i da komunicira. par puta mi je stisla ruku - kaže sagovornik “Blica” koji je želeo da ostane anoniman.Jovanku su juče posetili sestra Nada Budisavljević i Žarko Jokanović.Jovanka Broz primljena je u Urgentni centar Kliničkog centra Srbije 23. avgusta ove godine u veoma lošem stanju, dehidrirana i iznemogla. Nakon intervencije lekara, njeno zdravstveno stanje se poboljšalo i bilo je zadovoljavajuće sve do četvrtka kada joj je iznenada pozlilo.
Link to comment

Taman će stići da napiše još jedno 15 ispovesti, sasvim autentičnih i potpuno ekskluzivnih, sudeći po medijskoj navali žena je poslednjih godina bila na vrhuncu kreativne snage i lucidnosti.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...