Jump to content
IGNORED

Tegan Jovanka Broz


MayDay

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    22

  • Аврам Гојић

    17

  • Yoda

    10

  • Prospero

    10

Hoces da editujem, ili da predlozimo moderaciji da se ubuduce zabrani pisanje o supruzi jednog diktatora?
Ma ne, ništa lično i ništa od toga, znam da je to za vas novinare vest, ali mi je onako bezveze. Šta ćemo za deset godina, da slušamo kako je Mira Marković pala u komu u bolnici u Moskvi, breaking news... Edited by slow
Link to comment

Pa isto tako ja mogu da trolujem kada dovlace u Srbiju leseve nekih nebitnih likova iz proteranih dinastija. Vest je vest, pa se ti odredi prema njoj jbg.U 17:30 ce Urgentni centar objaviti informacije o stanju Jovanke. Pretpostavljam da je jak mozdani udar, pa da cekaju da vide sta ce se dogoditi do tada.

Link to comment

koliko je živela u nekakvom nominalno shvaćenom luksuzu toliko je proživela ko pas zadnjih četvrt veka, sjebana od sistema i više od prosečnog penzionera.ergo - žao mi je, nadam se da će pregurati ovo.

Link to comment

nezvanicno: pronasli su je u nesvesti, nije izgleda mozdani udar, vec posledice karcinoma, testiranja su u tokuedit: blic kaze drugacije, da je imala infarkt u nozi, kao Dr Haus

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Ne vidim zašto bi njena borba za život bili bitnija od borbe za život nekog običnog penzionera. Meni je degutantna potreba da se izveštava o zdravstvenom stanju osobe koja je bila supruga jednog diktatora. Kao da je nečim zadužila ovaj narod.
Na naslovnoj strani ALO-a imas hedlajn izjavu nekog grandovca "ne stidim se sto sam pokazao penis maloletnici".Gde su ti prioriteti jbt.
Link to comment
Како је речено, директор Ургентног центра Златибор Лончар ће у 17.30 испред те институције дати изјаву новинарима о здравственом стању удовице некадашњег председника СФРЈ Јосипа Броза Тита.
:fantom: Edited by slow
Link to comment

nema od nje nista. ovo je horor, da ne pozelis nikome.

Stanje Jovanke Broz je teško i smeštena je na intenzivnoj nezi, rekao je direktor Urgentnog centra Zlatibor Lončar.Lončar je novinarima rekao da je Jovanka Broz u polusvesnom stanju i da reaguje samo na grube nadržaje. Prva analize ukazuju na početak sepse, rekao je on.Prema njegovim rečima, reč je o veoma zapuštenom stanju i naveo da je Jovanka Broz u Urgentni centar stigla oko 13.30, polusvesna i sa izuzetno lošom krvnom slikom, problemima sa mokrenjem, ranama od ležanja i ranom nepoznatog porekla na grudnom košu.Jovanka Broz je u Urgentni centar došla u pratnji dva rođaka, a prema njihovim rečima, ona je prethodnoh dana odbijala da je odvedu kod lekara pa je u tu ustanovu dovedena tek kada nije bila u stanju da se tom usprotivi.Prema rečima Lončara, nema naznaka da je Titova udovica doživela infarkt.Direktor Urgentnog centra je preneo da je Jovanku Broz oko 17.30 časova posetio premijer Ivica Dačić.
Link to comment
[/size]To je i moja ideja. Imam viziju u glavi: usamljena starica sedi u svom zamku, a oko nje legija sikofanata, cudnih ljudi posivelih od zla, ceka da umre kako bi razgrabili srebrninu. Tu se verovatno igraju i igre sa testamentima, salju se preteci SMS-ovi, pred njom se svi vladaju kao dobri drugari, a sikcu jedni na druge u kuloarima. Advokati, novinari, alkoholicari i udbasi u penziji.
em je minijatura em je izuzetno precizan opis situacije :)
Link to comment
Ne vidim zašto bi njena borba za život bili bitnija od borbe za život nekog običnog penzionera. Meni je degutantna potreba da se izveštava o zdravstvenom stanju osobe koja je bila supruga jednog diktatora. Kao da je nečim zadužila ovaj narod.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...