Jump to content
IGNORED

US Open 2012 p-b-p


Ros

Recommended Posts

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bergasa19

    82

  • Garnirung

    55

  • freakns

    48

  • dùda

    35

edit: Zli, ona tako uvek. Neki su je i prozivali zbog toga, ali izgleda kao da leči stres tim vibriranjem. Jedna od smornijih rutina u obe konkurencije
I treba da se leci, samo pod hitno da menja doktora ili sta vec.
Mrzimo je zato sto je Francuskinja!
I zbog toga, izmedju ostalog.
Link to comment

Bogami, miriše da ispraćanje kući Mareja, i jedan bye za Feda u polufinalu, naravno ako Čiić ne započne neko trejdmarkovano raspadanje dok drži sve konce igre u svojim rukama. I pored kanala u kom se nalazi (set i dva brejka manjka), dajem Mareju najmanje 50% šanse da prođe dalje.

Link to comment
Čilić je Viktor s boljim fizikalijama i servisom, ali jajca iste veličine.
Ne bi se slozio. Mislim da je Viktor izvukao svoj maksimum maksimuma. Edited by bergasa19
Link to comment
Ne bi se slozio. Mislim da je Viktor izvukao svoj maksimum maksimuma.
I Čilić je, samo sto ima bolje predispozicije, a za toliko je i plasiran bolje na listi. Bolje od ovog je imao Viktor na RG pa se usrao pobjede. I Čilić je dosegao svoj maksimum prije par godina na AO. Doduše, Viktor je i fizički limitiran igrač, a Čilić je to više mentalno.
Link to comment
I Čilić je, samo sto ima bolje predispozicije, a za toliko je i plasiran bolje na listi. Bolje od ovog je imao Viktor na RG pa se usrao pobjede. I Čilić je dosegao svoj maksimum prije par godina na AO. Doduše, Viktor je i fizički limitiran igrač, a Čilić je to više mentalno.
To i ja kazem. Viktor je uspeo i pored fizicke limitiranosti. Ovaj je pickica u glavi. Zato mislim da ne mogu da se porede.
Link to comment
To i ja kazem. Viktor je uspeo i pored fizicke limitiranosti. Ovaj je pickica u glavi. Zato mislim da ne mogu da se porede.
Daleko je i Viktor od mudaštva, jedan je od najgorih po tom pitanju, ali Čilić je definicija nemanja jaja. A mogao je da bude egal sa Delpom recimo.
Link to comment
Daleko je i Viktor od mudaštva, jedan je od najgorih po tom pitanju, ali Čilić je definicija nemanja jaja. A mogao je da bude egal sa Delpom recimo.
Hocu da ti kazem da je velika razlika kad se stegnes zato sto si svestan da si fizicki ogranicen i ni sa jednim ekstra segmentom igre, od ovog raspada Cilica kad se jednostavno ponasa ko zec pred farovima. Meni su tu u pitanju velike razlike.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...