Jump to content
IGNORED

US Open 2012 p-b-p


Ros

Recommended Posts

Odvratna sisa od igraca je ovaj Cilic. Da li je on ikad u zivotu dobio neki bitan mec sem onog cetvrtfinala AO protiv Del Potra?Jedva cekam da pocne Serena da ga ne gledam kako se pati vise.

Link to comment
  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bergasa19

    82

  • Garnirung

    55

  • freakns

    48

  • dùda

    35

I zasto pobogu ovi ES idioti ne daju prenos na drugom kanalu vec ide snimak Bartoli - Masha? :isuse:edit: rutinski brejk vec u drugom gemu, cisto da se Ana uzbudi

Edited by Feindouno
Link to comment

Da, onaj prilazni udarac koji je kao pokušala da odigra na raskorak Serene je bio zajeb.Doduše, osim standardnog lošeg servisa, ne radi ništa specijalno loše, ali za Serenu je to jednostavno preslabo

Link to comment

Ma daj.... koje je ovo ludiloAli kako je isprepadala Anu sa onim gemom, ova mukica nije uspela da se sastavi :o :lol:Serena je totalno druga dimenzija za ovu generaciju teniserki :Hail:

Edited by Garnirung
Link to comment

Ana, a i svaka koja bi da potraži šansu protiv Serene, bi morala da servira kao ovaj poslednji gem. Znači, bar 70-80 posto ubačenog prvog, par jeftinijih poena itd. Ovih 40 posto je bezopasno

Link to comment
Ana, a i svaka koja bi da potraži šansu protiv Serene, bi morala da servira kao ovaj poslednji gem. Znači, bar 70-80 posto ubačenog prvog, par jeftinijih poena itd. Ovih 40 posto je bezopasno
Ma sve je do Serene kad je u ovakvoj formi, protivnice se ne pita ama bas nista.Dobra je bila Ana, bolja nego sto ovih 6-1 6-3 pokazuje.
Link to comment

ne svidja mi se uopste kako je ferer igrao ovaj turnir, iako mi je omiljeni igrac. Dosta pravi neiznudjenih gresaka, ali s druge strane lagano se dovukao do 1/4 finala.Meni se cini da Ferer uopste ne lezi Tipsarevicu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...