Jump to content
IGNORED

Socijalni protesti, u svetu i kod nas - da li su uopšte mogući?


kobni zelaya

Recommended Posts

Iz nekog razloga to se priča na Naučnom vocapu.

Zaista ne razumem ova dešavanja i ko su ti crnokošuljaši i kakvi su im motivi da ulaze na fakultete - da li je to ideološki žar neke neonacističke organizacije, ili ih neko plaća da ovo rade.

Svako povezivanje ideologije i takve siledzijske i banditske ekipe mi nekako nikako nema veze. Ne bi da uplicem i navijace™ (to se kao podrazumeva) a' nema tu ni "i" od ideologije - ko plati ili ko napujda - i to je to... a neo-ovo i neo-ono - o tome mogu traktati da se pishu za stipendiju i filmovi da se snimaju kad neko pusti™ kintu...

Link to comment
  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FERNOUX H

    66

  • kurjak92

    25

  • Shan Jan

    18

  • Aion

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lolol:

 

Genijalci, jbt.

 

Janko ja te volim.

Pa ja tek došo ,a ti već napuštaš Prslina- pa zar posle svega?! :cry: :cry:

 

Jel tviteraš nekadašnji vođa LDP internet brigada?

Ne znam ko je, retvitovao ga Sombarac, pa sam tako video...

Link to comment

Pih, ionake je jasno da ste ista osoba,

 

A on za onolike godine nije nijednom zajebavao Mišu Đurkovića ili Tržišno rešenje, a ti i jedno i drugo u prvih deset postova. No contest.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ne znam koliko pratite ali sutra, tj danas će biti interesantnih dešavanja na Filozofskom u blokadi i oko nje. 

 

Srbska akcija (ljotićevci i fašisti) je zakazala neku tribinu o komunističkim zločinima. Link ka tome je ovde: https://www.facebook.com/events/728953480529224/

 

Tribina će biti izuzetno posećena: https://www.facebook.com/events/1556293604599657/

 

UPDATE:

 

Tribina je odložena.

Edited by McCabe
Link to comment

Prva održana tribina je bila antifašistička, pa su se neki dosetili komunističkih zočina. Ta tribina je juče otkazana (većinom glasova) na sastanku radnih grupa blokade FF, iako su im tribinopodržavaoci na razne načine pretili. Klinci iz radnih grupa su se usrali k'o grlice i strepe od odmazde. Ovo je informacija iz druge (moje) ruke. 

Edited by Notorious
Link to comment

Koliko kapiram, jedina posledica eventualne čarlame će biti policija na fakultetu i ukidanje blokade.

 

Vidim čitajući komentare da je i uprava fakulteta zabranila tribinu. Znači, selo na volej kao dupe na nošu. 

 

Zaniljivo je doduše obraćanje glavnog nacoša koji ovde u komentarima piše 

 

 

Наиме, када је заказано антифашистичко предавање на Збору сам устао против тога позивајући се на АПОЛИТИЧНОСТ БЛОКАДЕ. Тада ми је речено на Збору да је предавање научног карактера и да ће се одржати, на шта сам ја питао да ли може да се организује предавање антикомунистичког типа. СВИ СУ ПОДРЖАЛИ ИНИЦИЈАТИВУ без икаквих проблема. Не разумем зашто се сада дигла толика прашина?

 

Mislim, razume se da je nacošu jedina ambicija da usere blokadu i da ga suštinski zabole za sopstvenu tribinu ali moram da primetim da je ovo užasan propust studenata iz blokade. Đavo, tikve. Taj rad. 

Link to comment

Dali su se izmanipulisati, kao i moja i niz drugih generacija, ništa neobično. 

Naravno da je nacošu jedini motiv useravanje blokade, žalosno je što nije sam u tome jer je upravi frka baš prigodno i nadasve slučajno naišla. Biće da je tako.  

Link to comment

Koliko sad vidim čitajući razna FB saopštenija, više nisam siguran da je reč o manipulaciji nego o borbi za hajdžekovanje zajedničke akcije.

 

Hoću reći, čini se da ni nacošima nije naročito zapelo da prekinu blokadu kao takvu (jer su je zapravo podržali!) koliko da joj izbiju levičarsku auru koju je imala prošli put. 

 

A opet, vidim da ni levičari nisu jedinstveni u podršci blokadi. 

 

Jebe lud zbunjenog.

Link to comment
×
×
  • Create New...