Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts

:mellow:  Uvek mi nekako zao normalnih ljudi zaglavljenih u toj zemlji izmedju raznih Milosevica, Kostunica, Tadica, Vucica sa jedne strane i naroda koji se lozi na HAARP sa druge strane

Link to comment

Постоји и струја умерених који тврде да је ХААРП ван наших граница, али опет делује на нас, јер смо ми кост у грлу.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam na koji ovo topic treba da ide, ali vidim poslednjih dana poplavu Teslinih govora i izjava i imam utisak da ja to nesto slicno kao kad Del Boy Rodneyu govori sta je sve "mama govorila pred smrt"

Link to comment

:mellow:  Uvek mi nekako zao normalnih ljudi zaglavljenih u toj zemlji izmedju raznih Milosevica, Kostunica, Tadica, Vucica sa jedne strane i naroda koji se lozi na HAARP sa druge strane

 

Zanimljivo da svi pominju to selo, a sve vreme slike sa Aljaske... kako se niko nije setio da ode i snimi taj naš kako izgleda? :)

Link to comment

pa zlikovci iz Novog Svetskog Poretka su to tako dobro sakrili da nikako ne uspevaju da nadju... u nedostatku su posekli 1 relej Vojske Srbije

Link to comment
  • 2 weeks later...

Dete preživelo udar od 6.000 volti

 

 

"Dečak se popeo na trafo-stanicu i u trenutku se začuo prasak", govore očevici. "Kako se ispostavilo, N. V. je rukom dotakao prvu fazu visokog napona od 6.000 volti i napravio takozvani voltin luk, koji ga je odbacio sa trafoa. Dete je palo na zemlju i to mu je, bukvalno, spasilo život, jer je zemlja, maltene, "upila“ struju iz njegovog tela".  
Link to comment

Srbi, Hrvati, isti kurac...

 

LUDILO U ZAGREBU: Kontrolore leta i pilote optužili da kriju zaprašivanje, u toku lov i na porodice!

 

"Dobili smo molbu da pomognemo u sakupljanju podataka o osobama odgovornim za kontrolu vazdušnog prometa na našem nebu, o njihovim zapovednicima i saradnicima, njihovim ženama ili muževima, porodicama, deci i kućnim ljubimcima", navodi se u pozivu na linč

 

Link to comment

šta očekujete od potomaka krapinskih praljudi nego da nikolu aleksića smatraju za sokrata moderne civilizacije :fantom:

 

Cro Chemtrails shared a link June 1

Pa poslušajmo što u Srbiji kaže Nikola Aleksić, direktor Ekološkog pokreta Novog Sada, inače čovjek koji jako dobro poznaje tematiku kemtrejlsa i HAARPa

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...