Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League


Прслин

Recommended Posts

What the fuck bre??!!Dođem kući srećan jer je najzad i mene sunce malo ogrijalo u ovom jebenom fantaziju, ulogujem se da vidim da li sad možda imam neke šanse protiv Zokija - i vidim da je Heitinga igrao 1 prokleti minut! :isuse:Ne znam ni zašto igram ove ligaške fantazije, nije ovo za mene...mnogo mi kida živce.
Da da...usao u 90. minutu i zamenio Felainija ako se ne varam.
Link to comment
  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    121

  • ducca

    114

  • zoki

    75

  • Pokojni Ruxin

    72

Тими, имаш Дефоа на клупи а он је Зокијев.Списак играча који су драфтовани је убачен у први пост на топику о обичном Фантазију (збунило Тичера што постоје две лиге), проверавајте своје саставе како би сачували регуларност такмичења.Још један важан инфо: Дуцо, прс'о си. :P

Link to comment

E jbg, stvarno je previd u pitanju. Preko telefona sam citao topic i sastavljao tim, pa sam preletio preko imena. Posto sam vec uradio transfer za sledece kolo, nadam se da nije problem da defoe ostane u timu jos jedno kolo na poslednjem mjestu na klupi?

Link to comment
Колико видим ломиће Руни / Валенсија vs. Хазар (к) / Пиенар.
Bogme Hazardovu sliku u novcanik da stavis. Cestitam na pobedi.
Link to comment
Бобе, сањао сам да је Адебајор прешао у Тотенхем и да се нервирам што се нисам мењао са тобом за њега :isuse:
"We are delighted to announce that we have completed the transfer of Emmanuel Adebayor from Manchester City. More to come soon!" Tottenham announced on their official Twitter account. :happy:Edit - Mada sam prilagodio čitav tim igranju bez Adebayora pa sad nisam pametan šta da radim. Jel se beše dobija još jedna divlja karta tamo u januaru ili kad već?In totally unrelated news - dao bih Ruiz za nekog ko nije špic....zainteresovani nek pošalju ponude na topic, pederi stop. Edited by bob loblaw
Link to comment

Драго ми је и због тебе и због Тотенхема пошто је кренула прича да се размишљају да бидују за Керола. :isuse:Руиза бих сигурно ја узео још у драфту да га дебили већ другу годину не воде као шпица. Ваљда компензују што је Волтерс међу играчима средине, шта ли.

Link to comment

Ja verujem da će Ruiz imati skroz dobru sezonu, ali bih da oslobodim jedno mesto u špicu da imam za trenutni flavor of the month...Da me ne bi ljudi drali kao sad na jebenog Petrića kojeg su otprilike imali svi osim mene i tebe.Tako da bih prihvatio verovatno bilo šta samo da oslobodim to mesto. Ronin mi deluje najpogodniji za trejd za Ramiresom i Skolsom koji će biti u rotaciji cele sezone. Za razliku od Ruiz koji će da pere sve do maja usput igrajući sve utakmice po 90+ minuta...razmisli brate Ronin. :)Ili bih mogao da preuzmem brigu o Dempsiju od tsva :P

Edited by bob loblaw
Link to comment

Ја сам себи намерно блокирао измене нападача, тако има неке шансе да не полудим од комбинаторике бар до новембра. Да није тога, већ би радио вајлдкард, као у тиму у обичној ППП х2х лиги. :ph34r:

Link to comment

Ja sam iznuđeno birao špica u poslednjem krugu jer sam se uspaničio zbog Adebayora. :(Nego ne reče mi jel se dobija još jedan WC u januaru? Ako se dobija verovatno ću da iskoristim ovaj prvi sad odmah pre drugog kola. Ako je jedini u sezoni onda i nisam siguran koliko je to pametno...

Edited by bob loblaw
Link to comment

Има још један.едит

Bogme Hazardovu sliku u novcanik da stavis. Cestitam na pobedi.
Хвала, Дуцо, имао сам среће да налетим на твој тим док се Руни и Ван Перси још нису ушемили. Невоља је само што ме са Рунијем чека још 3 сусрета, а са Ван Персијем 4. :D Edited by Праслин
Link to comment

Opasno klanje sa bobom, tu smo u 2 poena, mada ako Maripa ne uđe (jebo me on, i u drugoj ligi mi od njega zavisi 6 poena :isuse: ) upada Jagielka sa 7 i tu se priča završava... :0.6:

Edited by zoki82
Link to comment

Uf i ja navijam da Mariapa ne udje jer onda uskace Demel iz WH sa 6 poena. Valjda nece ovaj Redingdjanski trener da odigra ziheraski i uvede Mariapu da ojaca autobus.E da, kapetan iz penala i Po strelci za moj tim :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...