Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League


Прслин

Recommended Posts

Ja i nisam...napravio sam neke fundamentalne greske pri izboru (ne mislim samo na ono magare što me zakopalo), tako da mi je cilj za ovu godinu samo da budem u gornjoj polovini tabele. I da ispečem zanat za iduću godinu razume se...:)

Link to comment
  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    121

  • ducca

    114

  • zoki

    75

  • Pokojni Ruxin

    72

Тичер је списак драфтованих играча убацио у први пост на топику за Фантази Х2Х. Нека остане тако, боле нас уши, битно је да стоји негде где сви знамо где је.Не пада ми на памет да у реалном времену водим паралелну статистику и табеле, имам и ја неки живот (од септембра). Нека свако води рачуна о свом тиму, а ако га противник зајебе нека стави на топик и мени пошаље ПМ како би имали архиву превара на једном месту, па ћемо заједно на крају сезоне да подвучемо црту. Мада, капирам да неће бити грешака, није баш толико компликовано проверити који играчи су резервисани а који не.

Link to comment

Не знам зашто се не појављује распоред утакмица за прво коло у х2х. Драфт класик је изгледа у реду. Ако сам нешто зајебао, извините милион пута и крећемо од другог кола. Мало коме ће то да падне теже него мени пошто ми је Хазард капитен.

Link to comment

Хозе Енрике. Борини. Бент. :frust:Мичу пичу :Hail:Харт, Балотели и Сесењон повређени. Хазард :kdp:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...