Jump to content
IGNORED

Avijacija bez granica...


dare...

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
1 hour ago, x500 said:

Danasnji let Frankfurt - Beograd LH1410 ce ponoviti sletanje. Iznenadni vetar u "ledja" i avion je bio isuvise brz za sletanje.

 

Jedan krug pa ce probati ponovo :)

Capture+_2023-02-01-23-25-45.png

 

Been there, done that, dvaput, samo u obrnutom smeru

  • +1 1
Link to comment

Ja mislim da imam bar 5-6 tih go-around iskustava, sve razlicita mesta osim Ciriha dvaput (jednom Swiss, jednom Jat).

Nisam ljubitelj, ali podrzavam.


Sent from my iTelephone using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, jms_uk said:

Nisam ljubitelj, ali podrzavam.

 

Pogresih gore, meni se desilo jednom a prosle godine mojoj mami. Bukvalno identicna prica, samo preko pet godina izmedju:

U mom slucaju ej to bilo pre dece, kada sam kao i svi normalni ljudi bezbrizno spavala u avionu, i budi me trzaj sletanja, da bismo maltene odmah poleteli ponovo - ja u tom bunilu nisam imala pojma kako se zovem, i nije mi bilo prijatno zbog te zbunjenosti gde smo sad, da li smo uopste krenuli iz Beograda? :lol:

Link to comment
On 2.2.2023. at 8:09, jms_uk said:

Ja mislim da imam bar 5-6 tih go-around iskustava, sve razlicita mesta osim Ciriha dvaput (jednom Swiss, jednom Jat).
 

 

Nas su jednom na aerodromu Cirih cekali postrojeni vatrogasci, iz razloga koji mi nije bio jasan (racunam da je nesto bitno bilo u kvaru). Ali sve je bilo OK.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Na stranu instruktor i kontrola, ali kako ova devojka bez panike slusa, odgovara na pitanja i na kraju sleti, bez trunke straha u glasu. Bez prednjeg tocka na trecem samostalnom letu, 21 godinu mlada.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...