Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Skockao sam neku bedu od tima, al' nemam vremena za "fine tuning"... Neshto mi govori da ce divlja karta da se vuche iz rukava za par kola... :cry:

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jedva sam uspela da stignem da proverim tim, kad ono - petorica crvena ili zuta. Valjda cu stici sutra da mrko pogledam svog prvog protivnika/zrtvu kad ga objave. Vidim prozivanje Feija uveliko pocelo, neko ko ne zna pomislio bi da je on najveca pretnja. :D

Link to comment

Ноћас су у лигу улетела 3 играча, сада нас је 39. Молио бих да се пријаве овде и да кажу ко су јер ће у супротном 39. бити избачен из лиге.Молио бих да се више нико не пријављује.едит: претходних дана сам послао ПМ са кодом Сегунду и Краљу, а пре пар недеља још једном новом форумашу што се огласио на топику. Том трећем сам рекао да може да уђе али да ће да излети ако дођу ветерани. Ако су то они, излеће тај трећи.

Edited by Праслин
Link to comment
Vidim prozivanje Feija uveliko pocelo, neko ko ne zna pomislio bi da je on najveca pretnja. :D
:fantom:To moze da "plasi" ove sto nisu igrali sa njim.... <_< Edited by LeBron
Link to comment

Sva sreca da ova nova mobile verzija Fantasy sajta shljaka i za transfere, jer sam malopre saznao sa "oduvek pouzdanog" Guardiana da je jedan od mojih startera pazario klupu... :-)

Link to comment
Ноћас су у лигу улетела 3 играча, сада нас је 39. Молио бих да се пријаве овде и да кажу ко су јер ће у супротном 39. бити избачен из лиге.Молио бих да се више нико не пријављује.едит: претходних дана сам послао ПМ са кодом Сегунду и Краљу, а пре пар недеља још једном новом форумашу што се огласио на топику. Том трећем сам рекао да може да уђе али да ће да излети ако дођу ветерани. Ако су то они, излеће тај трећи.
Jaвио се Краљ на ПМ, његов тим се зове Калабастер.Чекам да сазнам који форумаши воде Кагавас и Конобаре. Ко се први запљуне на форум остаје у лиги, а ако се нико не јави, испадају Конобари зато што су се последњи пријавили.
Link to comment

Topik prerasta u pbp :Hail: Zao mi je sto cu biti odsutan do pocetka utakmica, ovakav dan se provodi iskljucivo ispred kompa...Prasline, cuvaj nam fantazi lige od autsajteda i probisveta.p.s. Sta smo rekli za to sto imamo 2 Classica (onaj refreshovani stari i novi koji ja bzv izgleda otvorih). Da ga brisem?

Edited by ducca
Link to comment

Сада је 11 сати. Сајт ће бити активан до 12:30, али све више пуца због оптерећења, сада ни логаут не ради. Бојим се да нећу моћи да чекам Кагаве и Конобара до последњег тренутка јер ако сајт трокира остадосмо са 39. И овако је напето, али сам се напалио као да сам Рипли из Ејлијена па стојим са прстом изнад црвеног дугмета и спремам се да уништим Ностромо, те ћу да чекам још мало. Власт је ужасна ствар, нека то буду моје последње речи ако одем у ваздух са бродом.Имају форе још пола сата, а онда излеће последњи који се пријавио. :fashisto:

Edited by Праслин
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...