Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

odlicni sastavi.duno, nadam se da ces se plasirati u prvu ligu. evo ovo kolo ti savrsena prilika da se izvuces, nije te potjerao maler da protivnik ima top 30 rezultat.

Edited by Timmi
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mata me malo izvadio i dobice bonus 3 nadam se. Jebo me Tevez kapiten i kad zaboravih Jasklainena da stavim na gol.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment

Neugodan rival ima Matu i njegova jos 3 bonusa, a ja Evru sa izbijenim CS-om. :rant: Jos ima i 2 igraca vise, tako da moze da me izvuce samo ako i Stoke i Sunderland sutra prime gol (ili 2, 3, 5), Tevez poludi protiv WBA, a Mata i Defoe ne urade nista. :cry:Uzas i na pogadjalici, na 0 sam trenutno.Edit: Nista od Matinog bonusa, izadje dok sam kuckala. :0.6: Sad imam maaaaalo vise sanse.Edit 2: Na klupi, naravno, imam 8 poena Le Fondre-a.

Edited by Naa
Link to comment

Daj bre, kakve su to gluposti sa Matom? Kao, nije išlo u okvir gola pre Džonsove mikro-intervencije? :isuse:A tekI bonusi, ništa ne razumem... Cech 1, Bane 3, Cole 1, Azpilicueta 2, odakle im sve to?!

Link to comment
Edit 2: Na klupi, naravno, imam 8 poena Le Fondre-a.
Ja na klupi imam 12 poena Robson-Kanua, beat that. (Naravno, ni on nije dobio bonus. Samo dva gola je postigao ko ga jebe... bitno da je tu Gunter dobio bonus, pošto su primili samo dva komada :isuse:
Link to comment

Cekaj bre davali asistencije kad neko prdne pa promeni smer lopti a sad za ovo ne daju gol???Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment

Nisam ni skontala da je Gunter dobio bonus, nisam ni pomislila da je to moguce. I on mi je na klupi. S druge strane, iz istog tima ga nije dobio Le Fondre s golom i asistencijom. To mi odgovara, teze bi mi bilo s njegovih vise od 8 poena na kraju klupe. Btw, Bane je zasluzio bonus, odlican je bio danas.

Link to comment

Blago onome ko ima čelsijevce, totenhemovce, arsenalovce, liverpuldjane, evertonćane, viganovce,... Čini mi se da će manćesterski blizanci koštati mnoge u naredna dva kola

Link to comment
Nadam se da ce biti dosta zalbi i da ce promeniti glupost.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Nema sanse, kad ti Tolaa™ kaze. Ove odluke su u moju korist.
Link to comment
Blago onome ko ima čelsijevce, totenhemovce, arsenalovce, liverpuldjane, evertonćane, viganovce,... Čini mi se da će manćesterski blizanci koštati mnoge u naredna dva kola
Meni Kompanija i Hart odradili dobar posao, po 6 bodova, jedino je Nasri© prodao sa svega 3. Gubim 3 razlike, taman Banetov bonus usrani... jos je i 7-6 u utakmicama za njega.edit: kako se ucutao Timmi klasicar™ :lol: Edited by Feindouno
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...