Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

U medjuvremenu, De Rossi po uzoru na Tottija nekada - nece u Siti za ogromne pare, objavio da ostaje u Romi. Svaka cast.
I to posle druge, još izdašnije ponude.
djubre je kao i prethodnik po traci mu
:isuse:
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

ako cassano nije bust (zdravstveno gledano) ovo je odlican deal. pazini nije imao sta da trazi pored milita i palasia a casano je bas paker kakav im treba. ponavljam ako nije neka skrivena povreda u pitanju ovo je prvi koristan trejd koji je inter napravio sa milanom.imace kutinjo dosta prostora jer snajder malo malo pa zaglavi u crvenom krstu tako da verujem da ce da ima povecu ulogu ove sezone. steta za cezara.

Link to comment

Nije sigurno problem u zdravstvenom stanju, ako je izgurao EP zdrav je i sad. Covjek je ispizdio na upravu zbog silnih prodaja i htjeo da ide. Bilo je price i da ce nazad u Samp, ali prevelika mu je plata...Elem, i Gargano ce izgleda u Inter.

Link to comment
Nije sigurno problem u zdravstvenom stanju, ako je izgurao EP zdrav je i sad. Covjek je ispizdio na upravu zbog silnih prodaja i htjeo da ide. Bilo je price i da ce nazad u Samp, ali prevelika mu je plata...Elem, i Gargano ce izgleda u Inter.
Cekaj stani, nije li jedan od razloga odlaska iz Sampe bio epic obracun sa nekim bitnim iz uprave, direktorom, vlasnikom, tako nekim? Nebitno vise, u svakom slucaju.Ovo oko prelaska Gargana u Inter mi je totalna nepoznanica. Niti Napoli ima neku dubinu na sredini da sebi moze to da dopusti, niti je Interu neophodan. Edited by crtamOrasi
Link to comment

Moguce da Gargano hoce da ide, sta znam. Ni ja ga ne bi dao da sam na mjestu ovih iz Napolija. Sto se Intera tice, pojma nemam. Imaju nekoliko centralnih veznih, cudi me da dovode josh jednog...Sto se Cassana tice, jeste, bio se posvadjao sa Garroneom, vlasnikom kluba, ali su to sve izgladili.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...