Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

A koja fora bi bila sa Prandelijem - interim ili za stalno (u tom slucaju Conteu noga u dupe)?
Ako Conte popije duzu suspenziju, nece ga sigurno cekati, tako da bi Prandelli [ili ko god drugi dodje] bio novi stalni trener [ovo je moja pretpostavka, ali stvarno sumnjam da bi bilo drugacije].Nego, jedna...ehm.. zanimljivost. Cavanijevu zenu su opljackali prije nekih 15 dana i, izmedju ostalog, ukrali neki sat koji vrijedi blizu 20k. Nakon toga je intervenisala camorra i izdala naredjenje pljackasima da vrate sat, or else...
Link to comment

Mislim da nije ona nikad bila opljackana, ranije je bila Lavezzijeva zena valjda, mada nisam siguran :)Bitnije, zvanicno - kazna Conteu 10 mjeseci. Pepe i Bonucci oslobodjeni optuzbi.

Link to comment

Nisam gledao utakmicu [overdozirao sam se sportom na EP i Olimpijadi, mislim da necu nista pogledat do nove godine], ali mogu slobodno da konstatujem da nikad nije odigrana utakmica sa vise loshih frizura na terenu. Plus Vucinicevi brkovi :lol:

Link to comment
Juventus--300x145.JPG?v=20120809094724Napoli sa 9 igrača ulazi u produžetke. Zuniga dobija drugi žuti nakon što je promašio Giovinca, a pre toga crveni za Pandeva.3:2 za Juve, autogol Maggio.
Link to comment

Nezadovoljni suđenjem na utakmici Superkupa Italije odigranoj u Pekingu, fudbaleri i stručni štab Napolija odbili su da prisustvuju svečanoj ceremoniji dodele pehara.Napolitanci su ljuti zbog isključenja dvojice igrača, Pandeva i Zunige, penala dosuđenog za Juventus, kao crvenog kartona za trenera Macarija koji zbog svega prethodno navedenog nije štedeo glavnog arbitra Paola Silvija Macolenija.Po okončanju meča, u kojem je Juventus trijumfovao posle penala, fudbaleri Napolija su se uputili u svlačionicu i odbili su da izađu na svečanu ceremoniju na kojoj je trebalo da dobiju medalje za poraženog finalistu Superkupa.

Link to comment

jeste bio čudan finiš, Pandev direktni crveni zbog prigovora, Zuniga udario Đovinka u cevanicu, bože moj, crveni. penal situaciju sam video izdaleka... ali je bio sumnjiv čini mi se... gadan početak sezone, ako se Supercoppa može nazvati tako

Link to comment

U Romu je prošle godine na pozajmicu došao Marquinho iz Palmeirasa, dobro se pokazao u drugom delu sezone, postigao i neke golove i Roma ga otkupila za 3 miliona.Ove godine rešili su da naprave totalni zbunj i doveli su igrača sa istim prezimenom (ali deminutiv) - Marquinhos. Ovaj ima tek 18 godina, bio je kapiten mladjih selekcija Brazila, igra u odbrani, na pozajmici iz Corinthiasa i kažu da ga Zeman planira za prvih 11 protiv Intera.

Link to comment

Verujem da je dobra investicija u buducnost, ali me je malo razocaralo to sto se najavljivao brazilski stoper, a dobili smo klinca. Jos se pominje i ozbiljno De Rossijev prelazak u City, sto dovodi do toga da je moguce da od potencijalnog odlicnog mercata dodjemo do razocaravajuceg. Nadam se da nisu ludi da ucine tako nesto.A nije problem ni da igra u startnoj postavi protiv Intera. Njih je ionako odrala splitska klincadija. :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...