Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

Inace, najavljeno je neko veliko iznenadjenje za veceras, tokom utakmice protiv Arisa, ili sutra. Posto ne verujem da ce biti negativno :unsure: ocekujem ili najavu izgradnje novog stadiona ili predaju kapitenske trake u ruke De Rossija (to su bar spekulacije koje su mi zazvucale dovoljno primamljivo). Ovo drugo mi je cak zanimljivije, vise bi voleo da se desi i mislim da bi to donelo dobro svima. Toti ce ionako biti vise rezerva ove godine i dovoljno je veliki da mu jos dve godine ne znace mnogo, a capitano futuro bi konacno izasao iz senke i time nadoknadio to sto ima relativno male sanse da se osvoji neki trofej (koji nije Copa Italia). Previse dobro da bi bilo istina :(

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Izgleda da je na pomolu razmjena Cassano za Pazzinija. Pri cemu bi Milan dodao josh 5 miliona :lol:Oni ne znaju vise gdje udaraju. Ako udju u CL to ce biti nevjerovatan podvig. A za Inter bi bio fenomenalan posao.

Link to comment

Jedini rezon za takav transfer bi bilo Cassanovo zdravlje. Ne kapiram zašto Milan nije spičkao bar 20 miliona eura koje su dobili od PSG-a za pravog špica. Duže vrijeme se spominje mogućnost zamjene Mexes-Bendtner. :D

Link to comment

Evo, izgleda da su obojica prosli ljekarske preglede. Cassano je ispizdio sto su prodati Ibra i Thiago Silva, zato je trazio da ide. I ok, kapiram, Milan ne zeli da ga na silu zadrzava, ali opet. Dati igraca koji je bio jedan od najboljih u timu koji je stigao do finala EP, i uopste, igraca koji ima neuporedivo vise talenta od Pazzinija [koliko god mi i on bio drag] i josh doplatiti 7 miliona... Nevjerovatno. Galliani i Allegri su odlucili da naprave najmediokritetskiju ekipu u istoriji Milana. S druge strane, Inter je dobio dosta boljeg igraca, ali opet, nisam siguran da im je bio neophodan. Sad imaju dosta takvih igraca naprijed, mislim da ce mozda Coutinho da se opet preseli na klupu, sto je steta. Drago mi je u svakom slucaju, i zbog Milanove gluposti, a i zbog samog Cassana, konacno ce zaigrat za klub za koji navija oduvijek.

Link to comment
Evo, izgleda da su obojica prosli ljekarske preglede.Cassano je ispizdio sto su prodati Ibra i Thiago Silva, zato je trazio da ide. I ok, kapiram, Milan ne zeli da ga na silu zadrzava, ali opet. Dati igraca koji je bio jedan od najboljih u timu koji je stigao do finala EP, i uopste, igraca koji ima neuporedivo vise talenta od Pazzinija [koliko god mi i on bio drag] i josh doplatiti 7 miliona... Nevjerovatno. Galliani i Allegri su odlucili da naprave najmediokritetskiju ekipu u istoriji Milana.S druge strane, Inter je dobio dosta boljeg igraca, ali opet, nisam siguran da im je bio neophodan. Sad imaju dosta takvih igraca naprijed, mislim da ce mozda Coutinho da se opet preseli na klupu, sto je steta.Drago mi je u svakom slucaju, i zbog Milanove gluposti, a i zbog samog Cassana, konacno ce zaigrat za klub za koji navija oduvijek.
Pa red je da i Inter jednom dobro prodje u tim trampama i transferima sa Milanom. Jesu bese dali Pirla za Guleminpietra?
Link to comment

I Seedorfa za Francesca Cocoa :Hail: Majstori!edit: nije Pirlo menjan za Gulyja, nego je bilo Brocchi - Guly zamena, jos neka dva bezveznjaka zamenjena, a Pirlo je placen 18m eura.

Edited by crtamOrasi
Link to comment
Pa red je da i Inter jednom dobro prodje u tim trampama i transferima sa Milanom. Jesu bese dali Pirla za Guleminpietra?
Pirla za legendarnog Drazena Brncica :D
Link to comment

Ah, da, bila je razmjena sa vise igraca, nije cisto Pirlo za Brncica. Still impressive :)Inace, Fiorentina navodno odbila 50 miliona za Jovetica i Nastasica. Mada nisam uopste ubjedjen ni da je bilo stvarno ponude, ali dobro...

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...