Jump to content
IGNORED

The Newsroom


Jolly Roger

Recommended Posts

Pa eno ti onaj mladi republikanski PR, mrzi njega. Negativac večeri.
Da, i taj stereotipni koncept epizodnog negativca - valjda da sav frust istreses na njega, a da oni svi ostanu sjedinjeni u simpatiji gledalaca, jer oni su tim... ♥
Link to comment
  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    102

  • MayDay

    87

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    24

Moji su utisci vrlo slični ali ne smem da ih iznesem da se ne naljuti Cara Santa Maria. Pošto je njoj Newsroom super, mora i meni da bude!
Ako se ovo na mene odnosi:1. :heart:2. ne uterujem ja nikakvo moranje, samo mislim da je vecina iznesenih zamerki bezveze.3. ja nisam preveliki fan popularizacije nauke. :DSerije ovog karaktera koje imaju genuine evil vs true good nisu cool.
Link to comment

sto odmah djonom, bre. mozda ima spajdera dz na nekom intimnom mestu, samo za povlascene.dobro doslo ovo bloguglanje, saznala sam da su odobrili i drugu sezonu. taman dok se raspisem o kvalitetima newsrooma i velicanstvenosti sorkinovoj.

Link to comment
A? :oCara Santa Maria, naučnica & blogerka & moj sebriliti drool, nedavno je na twitteru branila Newsroom od razočaranih followers/gledalaca.
Pwn indeed. :DMa znam ko je, pa sam mislila da me tom referencom zajebavas sto streberisem na topiku o seriji. A i ovo Maria me primovalo. :Dcheck this out: http://www.vulture.com/2012/08/video-the-sam-waterston-newsroom-anger-o-meter.html Edited by MayDay
Link to comment
fina ti je santa maria, ali meni ipak srcu i oku draza pop candy. doduse, ne znam da li ima neki tatu, nisam videla intimne slike.Pop%20Candy_1.jpg
a cekaj, ovo je znaci dobra riba? mi smo ovakve u skoli zajebavali :sinace, serija smorila... a bas je obecavala
Link to comment

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaserija je pocela fantasticno a sada hoce da mi eksplodira mozak od patetike. prvo ono kada vilu svkao prilaze cek a sada ovaj vrhunac kada kapetanu aviona saopstavaju da je bin laden ubijen. nisam u stanju da odgledam epizodu do kraja, sramota me.

Edited by kojot
Link to comment

tesko bacanje pegle od serije, ne znase koji mi jelik bljutaviji od kojeg, radnja na nivou hrvatskih sapunica a nivo patetike, hm, prosto ne mogu da se seti sa cime bih poredio...

Link to comment

Pa to je ono, sećaš se kad smo MI osvojili evropsko prvenstvo u košarci :DSezona je završena očekivano jadno, ono pojavljivanje devojke iz pilot epizode i Willov backtracking su apsolutno užasni. What makes America the greatest country in the world is YOU! Us! We the people! Patriotism FTW! Mogao je to da kaže u prvoj epizodi, da ne gubim vreme gledajući ostatak.Čisto sumnjam da ću pratiti drugu sezonu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...