Jump to content
IGNORED

da moram da jedem jedno jelo do kraja zivota...


cmrlj

Recommended Posts

Tko je maja? :unsure:
moram da priznam da sam, uprkos izuzetnoj svojoj geografskoj blizini, nekako uspela da previdim ceo taj dogadjaj sa majom ^_^(mogo bi neko mozda da dadne dajdzest u 3 rechenice, kako je doshlo do toga, ali bez slika, priti pliz! :lolol:)
Link to comment
  • 2 weeks later...

ja bih jela picu, ali onu pravu, rimsku iz peći na drva, sa tankom sredinom i napuhanim-šupljim testom okolo i da bude rskavo, tj. ponegde malo zagorelo.a nadev, nekoliko vrsta sira i radič (crveni) i rukola. bez paradajza.a ako imam pravo i na uvod onda bistra supa od svega što se nađe u vrši.a dezert sladoled

Edited by duda
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

идеалан оброк за до краја живота:сочиво кувано са меснатом димљеном сланиномбелолучене печене парикеврућа погачапивокремпита

Link to comment
идеалан оброк за до краја живота:сочиво кувано са меснатом димљеном сланиномбелолучене печене парикеврућа погачапивокремпита
Gotivno je sto se od "da moram jedno jelo" stiglo do seven course meal tripova :lolol:3734685_f520.jpg
Link to comment
Ako bih isao na dugovecnost i zdravu hranu onda bi bio sushi.Ali posto najverovatnije ne bih onda mi preostaje samo sarma.
sarma je srpska verzija susija nastala usled nestasice morskih algi. ono sto ubija su slaninica kajmak pre i kremenadle posle obilato zaliveno visokooktanskom radzom.i ja bih taj index sendvic, da umre covek i sit i srecan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...