Jump to content
IGNORED

da moram da jedem jedno jelo do kraja zivota...


cmrlj

Recommended Posts

ja jedem jedan isti dorucak ima recimo pet godina. 4 kasike zobenih pahuljica, jedna kasika seckanih oraha/lesnika/badema, natopljeno suvo grozdje, mleko + slatka vocka. jedine varijacije su voce koje zavisi od sezone: jabuka, kruska, breskva, maline, jagode i da l stavim cimet ili ne. svako jutro se jednako radujem dorucku, nemam nikakvu zelju da ikad ista drugo doruckujem. kad putujem cesto ponesem sastojke da mi dan u izgnanstvu ne pocne naopako.
ne znam da li da ti čestitam ili :blink:
Link to comment

Pasulj u svim varijantama, a ako mora baš određeno jelo onda čorbast pasulj.(Ukoliko me nije medicina osudila na to jedno jelo; ako je lekar rekao da se klopa samo to i to jelo, onda bih, u zavisnosti od godina koje su mi preostale jeo ili to što lekar kaže u slučaju da mi je po slobodnoj proceni ostalo bar pet godina. Ako cenim da mi je ostalo manje od pet godina bez obzira šta jeo, onda bih jeo čorbast pasulj i otišao u večna lovišta sit.)

Link to comment
zashto da :blink:, ja se pitam sto se ja nisam toga setila. skoro da sam na granici da i ja tako, iz odma :o
kod mene je slican kocept, mada dualni: ujutru ili kajgana sa prsutom/paradajzom/pecurkama ili sir, i tako u beskrajon.nema razmisljanja, sto je super, i sasvim su prorijedjeni radikalni padovi secera i pritiska. meni dovoljno.
Link to comment
ja jedem jedan isti dorucak ima recimo pet godina. 4 kasike zobenih pahuljica, jedna kasika seckanih oraha/lesnika/badema, natopljeno suvo grozdje, mleko + slatka vocka. jedine varijacije su voce koje zavisi od sezone: jabuka, kruska, breskva, maline, jagode i da l stavim cimet ili ne. svako jutro se jednako radujem dorucku, nemam nikakvu zelju da ikad ista drugo doruckujem. kad putujem cesto ponesem sastojke da mi dan u izgnanstvu ne pocne naopako.
Isto. Mozda ne bas pet, ali jedno tri sigurno. Kutija Wellness keksa sa cokoladnim prelivom, solja mleka i multivitaminskomineralna tableta.
Link to comment
zashto da :blink:, ja se pitam sto se ja nisam toga setila. skoro da sam na granici da i ja tako, iz odma :o
zato. kako zašto. :)ovo polako postaje metafizičko pitanje :Dslično onom: da li ići uvek u jedno mesto na letovanje jer vam se tamo jako svidja. jedni bi rekli da jedni ne.moj odgovor i na to pitanje je: ne - čak i kad bi se nevidjeno lepo proveo na nekom mestu jedne godine, a sledeće znao da mi na drugom mestu neće biti ništa naročito...ali ok. različiti smo. ne smeta mi, samo pokušavam da razumem.da se opet vratim na hranu: ako bi me baš prisili možda bih mogao i da smislim jedno jelo koje bi jeo... par godina, ali posle bih radije gladovao ... do krajaEDIT: evo ga još jedan. :mellow: jbte. ja mislim da je u pitanju neki gen.ili horoskop? :D Edited by dekss
Link to comment

svakako bih se ubila nakon par godina da moram jesti isto jelo svaki danali, da pitanje ne uzmem za bukvalno, odabrala bih ko cmrlj, mozda pre penne arabjate, to je definitivno nesto sto stvara sve vecu zelju da ih jedes, neku vrstu zavisnostiu stvari ako se pod 'riba' ne smatra samo jedna vrsta ribe onda to.

Link to comment
ja jedem jedan isti dorucak ima recimo pet godina. 4 kasike zobenih pahuljica, jedna kasika seckanih oraha/lesnika/badema, natopljeno suvo grozdje, mleko + slatka vocka. jedine varijacije su voce koje zavisi od sezone: jabuka, kruska, breskva, maline, jagode i da l stavim cimet ili ne.
cmrlj, sestro po dorucku!jedino sto ja ne seckam lesnike i bademe, vec ih cele stavljam. pored suvog grozdja obavezno ide i brusnica, a sveza vocka ponekad, kad se nadje pri ruci.
svako jutro se jednako radujem dorucku, nemam nikakvu zelju da ikad ista drugo doruckujem.
same here, same here!
kad putujem cesto ponesem sastojke da mi dan u izgnanstvu ne pocne naopako.
ovde se vec razilazimo. ja se po hotelima radujem jajetu na oko sa slaninom. (tek da se uzelim svog dorucka ^_^)
Link to comment
ovde se vec razilazimo. ja se po hotelima radujem jajetu na oko sa slaninom. (tek da se uzelim svog dorucka ^_^)
nisam ja bas toliko nenormalna, nisam mislila na hotel vec na iznajmljeni stan/kucu/brod il kad idem kod prijatelja koji nece primetiti/zameriti sto preskacem njihovu ponudu. u hotelima jedem, khm, njihove zobene pahuljice :D Edited by cmrlj
Link to comment
svakako bih se ubila nakon par godina da moram jesti isto jelo svaki dan
naravnoali sam "liberalno" shvatila topik
u stvari ako se pod 'riba' ne smatra samo jedna vrsta ribe onda to.
e pa dobro onda ja ovako:meso + povrće + testenina + salata + voće + desert
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...