Jump to content
IGNORED

da moram da jedem jedno jelo do kraja zivota...


cmrlj

Recommended Posts

Znaci, ja ne mogu da verujem da bi jedan pripadnik vrste homo sapiens od sve hrane na svetu izabrao da do kraja zivota jede bas kukuruz. Znam da o takvim stvarima ne vredi raspravljati, ali ne razumem, da ga jebes.

Link to comment

Vruću domaću pogaču, sas sir mlad neslan, paprika tamno zelena, paradajz mesnat, adidas slanina i čvarci srbijanski (tamni, hrskavi sa dosta mesa) i luka mladog belog i crnog te sa strane pinđura ili kakvog dobrog drugog namaza a i par tegli što džema od šljiva ljuštenih sa crnom čokoladom što od bele vinogradarske breskve, ili prosto kajsije, i slatko od šumskih jagoda.E sad, znam da to ne zvuči na jedno jelo, ali računam da pričamo od jelu tipa poslednji obrok u zatvoru, a i meni je ovo jednom davno u zla vremena bio obrok, i to je tako divno, jednostavno, a opet pruža toliko mogućnosti kombinovanja i uživanja u jelu da bi tek za mesec ili dva stvarno dosadilo.

Link to comment
Vruću domaću pogaču, sas sir mlad neslan, paprika tamno zelena, paradajz mesnat, adidas slanina i čvarci srbijanski (tamni, hrskavi sa dosta mesa) i luka mladog belog i crnog te sa strane pinđura ili kakvog dobrog drugog namaza a i par tegli što džema od šljiva ljuštenih sa crnom čokoladom što od bele vinogradarske breskve, ili prosto kajsije, i slatko od šumskih jagoda.
:lol:
Link to comment
Vruću domaću pogaču, sas sir mlad neslan, paprika tamno zelena, paradajz mesnat, adidas slanina i čvarci srbijanski (tamni, hrskavi sa dosta mesa) i luka mladog belog i crnog te sa strane pinđura ili kakvog dobrog drugog namaza a i par tegli što džema od šljiva ljuštenih sa crnom čokoladom što od bele vinogradarske breskve, ili prosto kajsije, i slatko od šumskih jagoda.E sad, znam da to ne zvuči na jedno jelo, ali računam da pričamo od jelu tipa poslednji obrok u zatvoru, a i meni je ovo jednom davno u zla vremena bio obrok, i to je tako divno, jednostavno, a opet pruža toliko mogućnosti kombinovanja i uživanja u jelu da bi tek za mesec ili dva stvarno dosadilo.
tek za mesec, dva...? :huh:
Link to comment

et dekss: ovakva kombinacija da, mesec, dva najviše, imaš gotovo sve grupe na mestu, možeš da praviš mali milion kombinacija... uostalom, ako računam ono što je keva pričala sa onim što su baba i deda pričali, ovo je banket dostojan cara, i izuzetno raznovrsna hrana, oni su bre svaki dan isto nešto, što mi sada teško da bi jeli, a doca kaže da je u njenoj porodici dva puta nedeljno bilo meso, to je stara, doktorska, porodica, to je bogata trpeza. Ova raznolikost ne traje toliko koliko se čini. I svašta može da se, u najmanju ruku trpi, a ova trpeza mislim da može i da se voli :)A i da se ne predstaviš dobrom Bobu prerano. :D

Edited by Vapad
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...