Jump to content
IGNORED

Wimbledon P-b-P


Ros

Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Garnirung

    47

  • Jean-Luc Picard

    39

  • bergasa19

    39

  • renne

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja ne znam sta da radim za finale. ako gledam a Mari se jos jednom raspadne i to pred svojom publikom, srce ce mi se slomiti, rasplakacu se zajedno s njim. Ako ne gledam a on osvoji svoj prvi slem, pa jos Wimbledon, nikad sebi necu oprostiti sto sam propustila da ispratim in real time moj drugi najprizeljkivaniji dogadjaj u tenisu (prvi bi bio da je Djokovic ove godine ponovio Lejverov uspeh, ali to je sad proso voz).

Link to comment

Problem je sto gubljenje prvog seta kod Marija ne znaci mnogo. A ako dobije prvi paopet izgubi jos vise cu se smoriti <_< gledacu, naravno. Uz psiholoske pripreme.

Link to comment

Dva ultra ljigava lika u finalu, kakvo sranje. Posto je Marej pickica, raspasce se i ovaj ce ga prebiti kao zvecku. Singliram 3:0 za Rodjera, nema Skot sta da trazi tu.

Link to comment
Ne verujem da će da bude sa nulom, dobro igra Endi ceo turnir. Protiv Čilića i Ferera je i odlično servirao.
Pomozi boze... Je@em ti zivot - kad sam spao za njega da navijam. Od srca.
Link to comment
Pomozi boze... Je@em ti zivot - kad sam spao za njega da navijam. Od srca.
Me 2.Ko u ovom duelu još može da navija za Švajcarskog asa™ (napisao bi smarača, ili nešto uvredljivo, ali će neko da plače posle na moderaciji da to nije etički prema takvoj jednoj legendi sporta)?Iako plačko igra retko dosadan tenis (barem u većini slučajeva kada sam ga gledao, no ne nužno nekvalitetan), želim mu od srca da pred svojom publikom osvoji GS, i skine sve te smarače sa one stvari što ga godinama ganjaju kako je inkompetentan za tako nešto. A i biće našem Nolu kum! :s_w:
Link to comment

- ako olderer pobedi pretećiće djokera za 75 poena i oboriti samprasov rekord broja nedelja na 1 mestu atp liste, ako dobije smarej sačuvaće djokera na 1 mestu još 4-5-6 nedelja u zavisnosti od rezultata na oi, olderer na mastersima pred uso brani samo 270 poena a djoker 1600, tako da je samo pitanje vremena kada će izgubiti tron- osima naravno ako olderer ne padne u depresiju posle gubitka finala w i očajno odigra narene turnire :D

Edited by gone fishing
Link to comment
- ako olderer pobedi pretećiće djokera za 75 poena i oboriti samprasov rekord broja nedelja na 1 mestu atp liste, ako dobije smarej sačuvaće djokera na 1 mestu još 4-5-6 nedelja u zavisnosti od rezultata na oi, olderer na mastersima pred uso brani samo 270 poena a djoker 1600, tako da je samo pitanje vremena kada će izgubiti tron- osima naravno ako olderer ne padne u depresiju posle gubitka finala w i očajno odigra narene turnire :D
Nema Novak šta da razmišlja o prvom mestu, to je gotova stvar čim je izgubio polufinale.Teorijski, trebalo bi da razbije OI, a i masterse pred US open, a da Fed odigra slično kao prošle godine. Mrka kapa...Dobra stvar je što će imati priliku da se vrati na njega do kraja godine, ali morao bi podigne formu, naročito na azijskoj turneji i pred kraj u dvoranama.
Link to comment

ja tkđ navijam za škota, mada se ne nadam mnogo.ipak, adrenalin je moćna droga, sve je moguće.go makitm go :wub: noletovo prvo mesto mi uopšte nije bitna stvar, što se njega tiče, želim mu zlato na oi i što više gs pehara.pomisao da gospodintm drži sve žive i nežive rekorde me žešće smara <_<edit: slovce

Edited by duda
Link to comment
Iako plačko igra retko dosadan tenis (barem u većini slučajeva kada sam ga gledao, no ne nužno nekvalitetan), želim mu od srca da pred svojom publikom osvoji GS, i skine sve te smarače sa one stvari što ga godinama ganjaju kako je inkompetentan za tako nešto.
to i ja cekam. zasluzio je, koliko su ga proganjali. a on je bas mica, pojma nemam sto se vama toliko ne svidja :P
Link to comment

tek je dobar finiš sezone mrka kapa, za to je potreban jak motiv da se zapinje u svakom meču, a on je bezvoljno odigrao i ovo polufinale- kada on nije imao motiva na w, tek ga neće imati u šangaju ili londonu, što i pokazuju rezultati u zadnje 2 godine, reći će samo da je premoren posle duge sezone - kada je on umoran posle 6 takmičarskih mečeva u zadnje 4 nedelje jasno je koliko je sati, umesto da vežba smeč narednih 20 dana :D on se odlučio za uobičajeno krstarenje mediteranom kao da su oi svake godine, ka da će sa 29 god. imati realnu šansu za zlato

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...