Jump to content
IGNORED

Wimbledon P-b-P


Ros

Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Garnirung

    47

  • Jean-Luc Picard

    39

  • bergasa19

    39

  • renne

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

znaci, jos jednom: ne bi mi smetalo da ga je fed pobijedio. ono sto me stravicno nervira je kad SAM SVE OBAVI. dakle, kao i u finalu RG, protivnik nije stvarno dobio mec, koliko ga je djokunica izgubio. fuj.
Svaka cast na objektivnosti, tako i ja sam jos jaci od obojice ali necu namerno da se bakcem, jednostavno sam sebe pobedim :isuse: <_<
Link to comment
ode najprecenjeniji u jos jedno wimbledon finale.
Lako mu je sa ovakvom konkurencijom. Video bih ga u Samprasovo i Agasijevo doba.
Link to comment
Federer je odigrao fe no me nal no.
Slažem se. Najbolji meč u ko zna koliko vremena.Na žalost imao je i finu pomoć s druge strane. Stravični problemi u Novakovoj glavi.
Link to comment
Federer je odigrao fe no me nal no.
Odigrao je odlicno, ali ne i fenomenalno. Djokovic mu je bukvalno poklonio brejk koji je bio presudan za prvi set. U trecem ga je uhvatila frka, sacuvao servis, imao brejk loptu kod 4:4 i drugi servis Federera, a onda opet poklonio loptu za izjednacenje. Odmah zatim je servirao i, kao i protiv Nadala na RG (cini mi se u prva dva seta), poklonio gem kod 4-5.Cetvrti set da ne pominjemo. Sramotan za Djokoviceve standarde.
Link to comment
Odigrao je odlicno, ali ne i fenomenalno. Djokovic mu je bukvalno poklonio brejk koji je bio presudan za prvi set. U trecem ga je uhvatila frka, sacuvao servis, imao brejk loptu kod 4:4 i drugi servis Federera, a onda opet poklonio loptu za izjednacenje. Odmah zatim je servirao i, kao i protiv Nadala na RG (cini mi se u prva dva seta), poklonio gem kod 4-5.Cetvrti set da ne pominjemo. Sramotan za Djokoviceve standarde.
Odigrao je upravo fenomenalno. Prvi i drugi servis skoro savrseni. Ritern fenomenalan. O forhednu ne treba puno pricati. Bekhend fenomenalan.Koji si ti mec gledao?
Link to comment

cetvrti je fakat bio sramotan, mislim da mu je uzeo samo 5-6 poena na fedov servis, ali pre svega je ipak federer odlicno igrao sve vreme. i jebes ga, zasluzio je taj jos jedan povratak na prvo mesto. navijacu za njega u finalu.

Link to comment

Nije mnogo trebalo da otpočne takmičenje u pljuvanju. Đoković je zapravo odigrao tri seta dosta dobro. Federer je dobro servirao a njegov bekhend je bio u stanju da izdrži i baraž od desetak topovskih Noletovih dijagonala što nije bio slučaj već nekoliko godina. U četvrtom je naravno pao, ali čak i to nije bila predaja kako se ovde sugeriše već je nekoliko puta spasao ono što je mogao na svoj servis.U stvari, jedino mu zamjeram što ne popravi jebeni smeč koji ga je već koštao nekoliko bitnih mečeva u karijeri. Taj udarac treba da uči od početka jer ga tehnički ne izvodi kako treba, dosta podsjeća na način servisa koji je zaostavština Toda Martina i ne mogu da vjerujem da ne pokušava to da izmjeni.

Link to comment
Odigrao je upravo fenomenalno. Prvi i drugi servis skoro savrseni. Ritern fenomenalan. O forhednu ne treba puno pricati. Bekhend fenomenalan.Koji si ti mec gledao?
Sve je to super sto si napisao, ali je Federer mogao ovo glat da izgubi, da se Djokovic nije ukakio, jer je opet bio opterecen istorijom i statistikom.Lepo vam kaze Pantelija.
Link to comment

Tjah, a kao požurio s posla da stignem bar na četvrti (peti), a Fed izgleda rutinirano završio.Mrzi me da gledam statse, al ovo mora da je jedan od redjih mečeva na 3 dobijena seta koje su odigrali, a da nijedan set nije otišao u 7:5 ili taj brejk

Edited by Garnirung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...