Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Wimbledon P-b-P

Featured Replies

Prvi njihov meč van betona... blink.gif

  • Replies 532
  • Views 48.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bogami brejknu ga Marej.

Estel, kako ti se za sada cini?

Marej rutinski :fantom:

milka u problemu

Reklame na brejk loptu :lol:edit: Nije da sam ja neki branilac lika i djela N. Đ. ali mi se čini da je Fedu najveći motiv da igra protiv Đokovića, da je tad najnapaljeniji. Danas mi Fed izgleda na 70% motivacije i mogućnosti, daleko slabije nego protiv Đokovića (koji je odigrao očajno polufinale, da se ne lažemo).Nekako nema one našpanovanosti Fedeksa, a nema ni te atmosfere naelektrisanosti, negativne energije, čak je i raja na tribinama 50-50.

Edited by NekoIzMase

Ako Marej pobedi, da li je Federer drugi ili ostaje treći ? Pitam zbog OI.

edit: Nije da sam ja neki branilac lika i djela N. Đ. ali mi se čini da je Fedu najveći motiv da igra protiv Đokovića, da je tad najnapaljeniji.
Ja mislim da ga (N. Đ.) mrzi k'o Nemca. Otuda i ta zelja/volja etc.
  • Author
Ako Marej pobedi, da li je Federer drugi ili ostaje treći ? Pitam zbog OI.
Nadal je sigurno treci. Za OI gledaju listu od 23.07

Aha! Malo za promenu nećemo gledati polufinale izmedju Feda i Noleta...dry.gif

Ali hocemo izmedju Noleta i Nadala Namestaju 100% zrebove

premijer vb dzejms kameron.

Nema šta, Fed je veliki car. Objasnio je young gunsima kako se to radi.A bilo smešno kad je jurio titule u Roterdamu i Dubaiju...Endi može samo da moli boga da se Fed relativno skoro povuče, inače mu nema GSa(što je velika šteta)Rasplaka se čovek

Sad bi obojica mogli da opale po stomakliju i da se muski, najteze, isplacu.

Nema šta, Fed je veliki car.
+1000

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.