July 6, 201213 yr verujem da ce Novak da se digne i uzme 4. set, ali bice vrlo tesko da preokrene u svoju korist.
July 6, 201213 yr čega mnogo je podigao igru fed. nadam se da neće moći ovak dovekatm Pa ojra. Trebalo bi da je dosta.
July 6, 201213 yr Ode ovo u onu stvar na radost Vimbldonskih smradljivaca. <_< Edited July 6, 201213 yr by Concord
July 6, 201213 yr novak je odigrao kao 3.14cka u kljucnim poenima. punto.a poslije ovog brejka, punto it is, indeed.
July 6, 201213 yr A mislili smo da je Rodja vec za reciklazu..eto njega na vrhu liste ispred ovih decaraca od ponedeljka.
July 6, 201213 yr novak je odigrao kao 3.14cka u kljucnim poenima. punto.a poslije ovog brejka, punto it is, indeed.Tako je. Ocigledno ima frku oko gubitka mesta br.1, bas kao sto je bio nestabilan u finalu RG, ili prosle godine u polufinalu istog turnira. Sa druge strane, federer igra za istoriju i igra najbolje sto trenutno ume.
Create an account or sign in to comment