July 6, 201213 yr sad videh, imao je 75% ubacenog prvog servisa, nerealno. nece moci da drzi puno toliko visoko, al me brine sto mu je novak dao brejk na glupost
July 6, 201213 yr Mislio sam da će proći bez ovog prvog seta ovako (kad Feda drži hejt i lupa loptice iz sve snage, a Nole se još zagrijava) ali nema veze, dobro je i ovo što sad gledamo.
Create an account or sign in to comment