Jump to content
IGNORED

WARNING - Topik za nepropuštanje retko prikazivanih filmova na tv


April

Recommended Posts

Večeras, RTS2 u 21:12:Ljudožder vegeterijanacveoma dobar film novije hrvatske produkcije
Prosli put (isto ovde bio najavljen) odgledao skoro ceo film, morao da izadjem na kratko iz sobe i kad se vratim odjavna spica. Valjda cu sad da uhvatim kraj. :) Edited by Nesh
Link to comment

videh da će oko nove godine negde da bude film u kome dženifer lopez lovi klunija. mora da je fenomenalan. za nepropuštanje.ozbiljno, sutra na pinku 2 puštaju nepodnošljivu lakoću postojanja. nije češki ali, kao da j iz barandova. dobar de luis i meni omiljena žilijet. vredi obratiti pažnju na lenu olin.

Link to comment
videh da će oko nove godine negde da bude film u kome dženifer lopez lovi klunija. mora da je fenomenalan. za nepropuštanje.
Pretpostavljam da se zajebavaš, ali to je stvarno dobar film. Soderberg ekranizuje Elmora Lionarda. Ne može da ne valja.Out.jpg Edited by Syme
Link to comment
Pretpostavljam da se zajebavaš, ali to je stvarno dobar film. Soderberg ekranizuje Elmora Lionarda. Ne može da ne valja.
da, ironisao sam. naprosto su kluni i dženifer na listi glumaca za koje mislim da bi bez njih film kao film komotno mogao da postoji. no, nova godina je, na rotten tomatoes ocena kritike je solidna, uz pivo i ostatke novogodišnjeg menija, proći će.ovo vezano za ekranizovanje kunderinog romana ozbiljno sam mislio.
Link to comment

ovde je neko pominjao "ubiti irca", pa "marvinova soba", "sjaj", "raskršće" voltera hila, kusturičin "arizona drim", "ponoćni kauboj". do sledećeg vikenda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...