Jump to content
IGNORED

WARNING - Topik za nepropuštanje retko prikazivanih filmova na tv


April

Recommended Posts

Izvsrtan film. Gledao ga pre nekih 8-9 godina u niškom bioskopu "Radnik", u sred zime, mislim da je u sali bilo ispod nule (kak normaljno!). Ali vredelo je.

Edited by Syme
Link to comment
Izvsrtan film. Gledao ga pre nekih 8-9 godina u niškom bioskopu "Radnik", u sred, zime, mislim da je u sali bilo ispod nule (kak normaljno!). Ali vredelo je.
ja sam ga tad gledala u beogradskom bioskopu kosmaj. kad je počeo onaj slajd šou na kraju, čistačica je krenula da nas izbacuje, nema više, kraj, zakasniću na poslednji autobus.taj film je kao neki spomenik lipsalim bioskopima.
Link to comment

Zvyagintsev je super glumac koji super glumi reditelja... Još da pusti brkove i uradi plastičnu operaciju i isti Tarkovsky..."Povratak" je ovde premijerno prikazan, ukoliko se dobro sećam, u novembru 2003, otvaranje poslednjeg vrednog FAF-a u Domu sindikata, i mogao se relativno lako gledati i u pristojnijim bioskopima...

Link to comment

Nek ide u qrc i tijanic i javni servis i svi poslanici cekao sam 2o min cekajuci ne bi li zavrsili da odgledam ponovo bar deo filma i sprzio sam obe ganglije njihovim mudroserinama o zakonu o obrazovanju. ebli ih strugovi i pesacenje do skole.

Link to comment

01:18RTS 1"Iznajmljene usne" 1988 (Rented Lips)www.imdb.com/title/tt0095978/‎Zanimljiva priča, mislim da ovo obećava sjajnu zabavu...

Link to comment
http://www.imdb.com/title/tt0093843/Ovo bilo preksinoć u noćnom terminueditKontam da je ovaj topik i namenjen za upravo ovakve i slične filmove: razne treš-splačine, one za koje ne postoje prevodi ili uopšte javni torenti za DL ili eventualno postoje mrtvi Rapidgator linkovi od 4 GB - a nekako sve govori da bi to moglo da bude fantastično iskustvo ili si načuo kako o tome govore 2 klinca - gika u tramvaju ili čak iako film ispadne potpuni promašaj, što zapravo i jeste, na javno prikazivanje treba upozoriti.Mislim Balabanov, Hičkok i društvance su klasici ili tu negde i oni su opštepoznate njuške na koje posebno ne treba upirati prstićem, zar ne? Edited by ultra plasticni
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...