Jump to content
IGNORED

I danas postoje heroji


Lezilebovich

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miralem

    22

  • Lancia

    15

  • wall

    14

  • Zupermen

    13

Top Posters In This Topic

Radnik da ćuti i da radi šta mu gazda kaže!

Odakle mu pravo da misli?

Kako jebeno sme da prigovori?

Zna se čija je poslednja!

 

Ma jok, bilo je previse gostiju pa je bio potreban neki genije da smisli kreativan nacin da ih rastera.

Ima ovaj kuvar pravo da misli, naravno. Sada ima i vise vremena da razmislja o gluposti ljudskoj i svojoj, jer ga doticni gazda vise nece eksploatisati.

Link to comment

zapravo je kuvar dobro prosao, gazda je imao sva prava da dodje i prebije mu noge. on ce njemu da uznemiruje musterije...

Odakle ti to? Trebalo je da prebije noge musterijama sto su se usudili da kuvaru izazovu dusevnu bol.

Link to comment

hmmm, ali nigde ne pise ko ju je postavio i da li je to uopste bila odluka nekog politicara.

 

 

Nema detalja. Pise samo da je postavljena 2006. Ne pise ni da li su slike ostalih predsednika vlada bile vec tamo kada je postavljena. Ako jesu, tesko da je neki clan pomocnog osoblja samoinicijativno mogao da je okaci. A i ako nisu i ako je izdat nalog da se stave slike svih predsednika srpskih vlada, ne verujem da je Nedic mogao da bude tamo bez odluke kakvog nadleznog simpatizera. 

Link to comment

zapravo je kuvar dobro prosao, gazda je imao sva prava da dodje i prebije mu noge. on ce njemu da uznemiruje musterije...

 

 

Da sam ja bio na njegovom mestu, lupio bih kuvaru par šamara (dok ne zaplače), zvao ženu i decu da im kažem da zbog njega neće imati šta da jedu, i poslao VHS kasetu Balkan Express na kućnu adresu. :fantom:

Edited by Jeremija
Link to comment

A kakve to ima veze s ovim kuvarom?

Dozvoli da mogu da budem jako skeptican povodom tvrdnje da nekom ova pesma moze da zasmeta zbog asocijacije na Nemacku okupaciju u Srbiji 2016. godine. Van moje mogucnosti poimanja je da nekome ne smeta rehabilitacija saradnika okupatora (na celu sa predsednik kvislinske vlade), a da bude osetljiv na muzicki repertoar tadasnjeg radija. Naravno, u svakom postu sam se ogradio da je moguce (ma koliko to bilo statisticki neverovatno) da se radi o iskrenom antifasti.

Link to comment

Dozvoli da mogu da budem jako skeptican povodom tvrdnje da nekom ova pesma moze da zasmeta zbog asocijacije na Nemacku okupaciju u Srbiji 2016. godine. Van moje mogucnosti poimanja je da nekome ne smeta rehabilitacija saradnika okupatora (na celu sa predsednik kvislinske vlade), a da bude osetljiv na muzicki repertoar tadasnjeg radija. Naravno, u svakom postu sam se ogradio da je moguce (ma koliko to bilo statisticki neverovatno) da se radi o iskrenom antifasti.

A u medjuvremenu:

...vlasnik ima pravo da dopusti da se u njegovom privatnom restoranu svira kakvakod mu pesma padne na pamet 

Link to comment

a u međuvremenu i

 

voleo bih da sam u kafani u kojoj ti ili neko od branilaca kafanskog izvodjenja Lili Marlen naruci istu :fantom:

Elaboriraj malo, ne bilo ti tesko. Tipa sta bi se onda desilo i to :fantom:

mindža, nindža i to :fantom

Link to comment

Dozvoli da mogu da budem jako skeptican povodom tvrdnje da nekom ova pesma moze da zasmeta zbog asocijacije na Nemacku okupaciju u Srbiji 2016. godine. Van moje mogucnosti poimanja je da nekome ne smeta rehabilitacija saradnika okupatora (na celu sa predsednik kvislinske vlade), a da bude osetljiv na muzicki repertoar tadasnjeg radija. Naravno, u svakom postu sam se ogradio da je moguce (ma koliko to bilo statisticki neverovatno) da se radi o iskrenom antifasti.

Naravno, to je samo pesma iz repetoara Radio Beograda 41.

Ljubavna pesma.

Eto kums je okačio mišljenje Prpe, evo slušam Daška koji isto kaže... Dosta forumaša ovde se složilo s tim a ne mislim da su lažni i licemerni antifašisti i nedićevci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...