Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

origano ide fino, a obavezan sastojak je i krupna so odozgo. posebno sto italijani vole da naprave testo sasvim neslano.

Link to comment

evo, pečenadsc03102id.jpge ljudi, nemam recept, ja to pravim ofrljeznači testo hlebno, kvasno, samo malo mekše, tj. ređe i sa muljem unutra (dodajem otprilike dok mesim)kada naraste premesi se i rastanji a onda se prstima prave tre rupe i još se pospe muljem odozgopobacam zgnječene čenove bluka i malo zgnječenog ruzmarina i to je toimate na netu gomilu recepata a i ima i na jutjubetued.naravno, arame, krupna so odozgo obavezno

Edited by duda
Link to comment
vid' ista moja fokaća :s_w:a što je ukusna. lele.sad je sklonila iz vidokruga da je ne bih sama celu smazala :cry:a za tebe zide imam recept za onaj tartne mož' biti jednostavniji a otkida kako je dobar.i još fensiima da budeš glavni kuvarski baja u kraju kada ga poslužiš pa još sa kuglom sladoledako u najfensi restoranimasamo sad nemam vremena da kuckam, kasnije ću
Link to comment

Zidu, a sto ne zgotovis bajadere, kud ces jednostavnije, a i ne peku seПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Laganica.300g oraha (lešnika), 300g mlevenog keksa, 200g putera, 200g šećera, 2 vanilin šećera.Prokuvaš šećer u 1.5dl vode, pa u to dodaš puter. Orahe, keks pomešaš pa u to dodaš otopljen puter i šećer. Prepoloviš. U jednu polovinu dodaš 100g čokolade. Razvaljaš na paoiru crni deo, pa deo bez čokolade.Kada se ohladi zaliješ glazurom od 100g čokolade, 50g putera, 3kašike mleka i 3 kašike šećeraПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

napravio testo kao za picuna testo prvo ide sloj maslinovog ulja, pomesanog sa biberom i alevomonda se na to slazu tanko secene tikvice i grcka feta i veoma tanka suva ovcetinana vrh ide marinirani, vrlo sitno seckani jako izmlaceni svinjski file u ulju, paprici, persunu i bluku, kao i tanki kolutovi zelene ljuteto cu pola sata na 200 stepeni, ocekujem nesto nalik na pastrmajlijuza pice: Chimay trapist pivo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...