Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

ispekao proju, napravio belolucenu papriku, iseko sira ovceg, suve ovcetine, krastavca, paradajza i rotkvica, oladio smederevku

Link to comment

pošto mi je budžet trenutno u fazi pritajeni tigar,skriveni zmaj sa naglaskom na prideve ne na životinje a valjalo bi i zamrzivač isprazniti ..pravim gulaš od pileće džige i crvene paprike,ipada odlično..izdinstala dosta luka,dodala paprike sečene na trakice,džigu,belog vina,malo vode,so,dosta bibera,malo ruzmarina i mrvu ali tri zrnca cimeta..nisam odlučila za prilog,meni verovatno proso a ostalima testo..to mi je najbrže..

Link to comment

ovo http://www.coolinarika.com/recept/nabujak-od-prosa-s-umakom-od-vlascas tim da sam ja stavila crvenu papriku,kukuruz šećerac i gomilu,jedno 5-6strukova mladog luka i ispečenu slaninicu+istopljenu masnoću..peče se...i pristavila sam hleb..ali pošto nemam više dobrog brašna a dileru crko mlin prvi put pravim sa konfekcijskim,kupovnim brašnom neko ,,za crni hleb,, T 950 :isuse: nemam pojma šta će da se desi..

Link to comment
i pristavila sam hleb..ali pošto nemam više dobrog brašna a dileru crko mlin prvi put pravim sa konfekcijskim,kupovnim brašnom neko ,,za crni hleb,, T 950 :isuse:nemam pojma šta će da se desi..
dakle,hleb je gotov ..onako,uspeo ali prosečan nego ja sam posle više od godinu dana rada sa brašnom od celog zrna,pravog,grubog,sa mekinjama brašna juče radila sa kupovnim,jeste ono bilo kao T 950 ali majko mila kakav je ono lepak,prosejani i glatki lepak..užaasss..jedva sam umesila hleb koliko se lepilo,grozno...srećom imam još pola džaka raženog od celog zrna pa ću sad praviti sa njim dok je toplo i dok mi diler za brašno ne opravi mlin..ni sama ne znam šta mi bi da radim sa ovim užasom :isuse:
Link to comment

dva lepa smudja premazao mesavinom dobrog senfa sa estragonom, maslinovog ulja, bibera, soli i limuna, i stavio u frizider na nekoliko satiuz to ide krompir salata, klasicna, najobicnija, sa crnim lukom i limunom, i ajsberg salatapotom cudna kombinacija urnebesa i taratora sa mnogo naseckane zelene ljutei dve flase vrsackog sardonea.

Link to comment
daj sliku i kad izidje iz rerne :)
ako uspe :D
i recepat :) nemam pojma ni sta je, dobro izgleda.
aaaa, to se ne jede na tvom ostrvcetu ?to je 1 preukusan italijanski hlebuglavnom sa muljem, ovaj moj još i sa ruzmarinom i blukommože i sa suvim paradajzom, maslinama i tim nekim mediteranom
Link to comment
ako uspe :Daaaa, to se ne jede na tvom ostrvcetu ?to je 1 preukusan italijanski hlebuglavnom sa muljem, ovaj moj još i sa ruzmarinom i blukommože i sa suvim paradajzom, maslinama i tim nekim mediteranom
ma idi, ni espresso posten ne mozes da popijes ovde. nego more, daj recepta Dudonzije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...