Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

kuvam prasetovu vuglaubacio u ladnu vodu sa zeleni, dodao lorbera, svih boja zrnastih bibera koje imam, i komad sušenog galingalaotkostiću i isitniti kad se raskuva, ispasirati povrće, oću da ispadne čorba na kraju, ali da joj dam neki switch na Azijutek je stavljeno, ako imate neki savet na brzinu, bujrum i hvalanet nije nešto upotrebljiv na ovu temu

Link to comment

Junetinu sa povrcem (krompir, mrkva, glavica luka da malo zamirise i nesto paprike) + kari pirinac (kuvan malo, pa proprzen sa karijem, belim lukcem, vegetom i jajem)homnomnomnom :drool:Razmisljam da li da pokusam i spremanje pohovanog sladoleda. Probao sam skorije kod Kineza, odusevio sam se.

Link to comment
kuvam prasetovu vuglaubacio u ladnu vodu sa zeleni, dodao lorbera, svih boja zrnastih bibera koje imam, i komad sušenog galingalaotkostiću i isitniti kad se raskuva, ispasirati povrće, oću da ispadne čorba na kraju, ali da joj dam neki switch na Azijutek je stavljeno, ako imate neki savet na brzinu, bujrum i hvalanet nije nešto upotrebljiv na ovu temu
kakav si entuzijasta, meni je jedina asocijacija na to eventualno neka teska svinjarija u pravcu kavurme, pihtija (sa drugim dodacima) itdmislim da ces morati sam da se sa time izboris pa da nam javis sta si uradio, ili ovde ili kod chohanove babe :)
Link to comment
kakav si entuzijasta, meni je jedina asocijacija na to eventualno neka teska svinjarija u pravcu kavurme, pihtija (sa drugim dodacima) itdmislim da ces morati sam da se sa time izboris pa da nam javis sta si uradio, ili ovde ili kod chohanove babe :)
uspelo onako. jestivo sasvim.dakle, kad se raskuvala, glavu otkostio, pobacao mas, koske, kožu i previše nedefinisane delove, isecepkao i iseckao jezik, obrazine i tako to. povrće izmultipraktikovao, galingale i ostalo pobacao, i onda sve smutio zajedno. malo čiija, bluka, soli... provrilo.a onda u tanjir: tanke trakice šalote (neam mladog luka) , klice od nečega, pirinčano sirće, kikoman soja sos i wasabi kavijar (manje ljuto od paste, a fino renasto, uvek ide uz svinju).sasvim dobro.žena preskočila moje ad hoc azijske ideje, svoj tanjir doradila peršunom, limunom i pavlakom. i to radi.
Link to comment
@ivy, za hleb :Hail:ja sam se trudila i trudila i nikad mi nije ispao ovakav nego bi samo nešto spljošteno ispalo :cry:
mora da bude toplo!!!!to sam otkrila!misim da sam pitala skratila bih muke sebi al jbga..napadne me ovaj hleb tako jednom u nekoliko meseci i uvek mi bude izazov,inace ga ne jedem...ali kad god napadne kljuc je taj da mora da bude toplo!!!i strpljivo!!! Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...