Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

2 hours ago, dùda said:

šta je ovo crni @Haralampije

4 sarme kuvaš, pa đe će ti duša :cry:

 

aj, nek' su još 4 dole, opet  tuga i žalos'

 

bez 50 se kod mene ne priznaje :D

jes bila skoro kod dr za ocinji vid :D ovo je lonac od 6-7 litara cca dvadesetak salmi

  • Haha 1
Link to comment

kuvam supicu,pecem meso standardno...nego sto sam pravila Dzejmijevu zelenu boraniju sa maslinama ooodlican prilog!!!!

 

obari se zelena boranija i dodaju se sitno seckane kalamte iz maxija,dosta mulja,so i kasika kisele pavlake.....jednostavno a jako dobro  :tongue:

Link to comment

Kad rece zelena boranija, za onu olovku, meni omiljenu, imam jednostavan i dobar recept.

Nekoliko cenova belog usitnjenog proprziti sa nekoliko incuna i dodati malo paradajz soka i usitnjenog paradajza (ovo drugo ne mora), zaciniti, pa obarenu boraniju da se još malo dokrcka. Mnoogooo dobro.
Uz ribetinu neku posebno.




  • +1 1
Link to comment
kuvam supicu,pecem meso standardno...nego sto sam pravila Dzejmijevu zelenu boraniju sa maslinama ooodlican prilog!!!!
 
obari se zelena boranija i dodaju se sitno seckane kalamte iz maxija,dosta mulja,so i kasika kisele pavlake.....jednostavno a jako dobro  :tongue:
u mom svetu, ko ne voli masline, to je boranija, luk seckan na mesece, kuvana jaja na kolutove. ulje sirce. sol papar sveza mirodjija.

sent from bubamoto

Link to comment

Dinstani kupus na puteru. I još tu ide crni luk, beli luk, tucana paprika, biber, seckani đumbir, vinsko sirće i na kraju se umeša u gotovo seckani mladi luk.

Prilog uz ribu, meso, a može i tako samo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...