Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

moj prvi pokusaj, ali savladala su obicne odavno pa se usudila. prerano sam se hvalila, usred pecenja drugog pleha crkla rerna, digle se divno i onda kako se spustala temperatura, tako i one. posto su prve bile uspele, pocela da pravim fil, kod ovakvih nikad ne pravim pre no sto sam sigurna da nije krenulo po zlu.  sad imam duplo vise fila no sto mi treba. to znaci samo jedno, sutra pecem jos jednu turu testa, mora da se vezba :D

Link to comment

okej, uspele su, naduvane su i krckave, ali mi je testo mekse nego sto mislim da bi trebalo. je l jeo neko te oridjidji da mi preprica na sta treba da lice, tvrde il meke, ne onaj deo gore, nego ovaj sa strane? i jesu l tvrde jer su stajale vani, a ne u frizideru, kako hoce princes krofna testo da obajati kad upije vazduh? recept koji sam nasla ima zut krem, manje-vise princes krofna standard, za prvi put nisam htela da eksperimentisem s punjenjem da vidim koja mi konzistencija treba da moze da se ubaci u krofnu. ako ce da se pravi s ovim kremom nema smisla, previse drndanja za glorifajd princes krofnu. ali dobar okvir ova krofna za svakakva punjenja, nece da se baci, samo mora jos da se vezba. 

drugarica mi predlozila da odnesem jednu kod francuskinja u pekaru da jedu pa da kazu sta ne valja :D domaci svi sto su jeli bili odusevljeni, ovo samo ja usavrsavam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...