Jump to content

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

pa da, mali beli pasulj, dosta sitniji od obicnog, manje je skroban, rekao bih manje sklon diverzijama u stomaku. sad, mnogima nece odgovarati jer je, jel, barem u mojoj izvedbi malo drugaciji nego strejt pasulj, ali je i dalje pasulj. ako ste shvatili sta sam hteo reci.

Link to comment

nav kuking - stavio krilca, batake i karabatake u kesu za pecenje. prethodno sam ih u uvaljao u konglomerat sweet chili sosa, bio zacina, soli, i onih delhaize mesavina zacina - malo provansalske mesavine i malo one mrvljeni biber/paprika mesavine. ubacio dva cena belog luka i polutku srebrnjaka, zalio smederevkom. vidjet cemo

Link to comment

imam neke goste pa sam ovako zamisliopredjelo:sveze spremljena fava ("humus" od boba, bluka i mulja)grilovana kozija feta sa koricom od meda i susamatahina sa svezom cveklomlezboske masline iz salamuresalata endivija i narsarlov baget (smrznut pa u rernu)radin suncani hlebrazna maslinova ulja i balzamika za umakanjecorba:manestra a la gazza (razne mahunarke iz "fantazija" mesavine sa pasatom od paradajza nekuvanom i pestom od bosiljka)glavnolosos na pari preliven slatko ljutim sosom sa puno svezeg djumbirakinoa sa blitvom i spanacemdezertkukuruzni kolac od jabuke - vec napravljen, zena odvalilapice se austrijski mirisni rizling ili gagin prokupac 2011dosta sve to vuce na zdravo i polupresno, to je da mogu i ja da se najedem ko covek

Edited by gazza1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...