Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Ali paradajz sos je uvek 1 wtf momenat. Skoro sam pricao s jednom zenom koja je inace sva puna entuzijazma, pa rece kako rade na tome da menza bude malo internacionalnija. I onda si mislim, da li zaista zelim da jedem vijetnamsku hranu ala cevapi u paradajz sosu?

 

Hah, ja sam zbog te menza verzije internacionale bila ubeđena da su lumpije najgore jelo kosmosa dok nisma jednom probala lumpije koje je pravila koleginica Vijetnamka. Ono šije gibu dobri ljudi.

Link to comment

istranzirao jagnjeci but, ocistio od zilica i opni, iseckao na bite-size komade, zacinio i ostavio u frizider. sutra ce da se kuva jagnjeci paprikas

Link to comment

chicken vegetable curry sa kokosovim mlekom

 

 

malo sam se zaigrala indije pa je ispalo malo ljuce nego sto volimo ali gasenje  grckim jogurtom,pirincem i salatom je ispalo sasvim prihvatljivo

Link to comment

Ali paradajz sos je uvek 1 wtf momenat. Skoro sam pricao s jednom zenom koja je inace sva puna entuzijazma, pa rece kako rade na tome da menza bude malo internacionalnija. I onda si mislim, da li zaista zelim da jedem vijetnamsku hranu ala cevapi u paradajz sosu?

 

gomila istocnih nemaca misli da su cevapcici kinesko jelo. ce-vap-ci-ci ^_^ . zapadnjaci vec znaju, sa mora.

da ne trolujem - spaeter koching = avgust je vreme kada se u nemackoj napokon moze napraviti cestiti i ukusan sataras od namirnica sa pijace.

Link to comment

poredjala u pleh patlidzane secene na kolutove preko dobrog domaceg parajiza sledeci sloj feta sir,italijanske mesavine zacina,gornji red patlidzana,pod foliju 20min

otklopila narendala tvrdog sira nazad u rernu jos 20tak min

majko mila!!!

Link to comment

Razljevuša  sa sirom i tikvicama gotova.

 

img20150822003038.jpg

 

 

 

U rerni pita sa sirom, znate  kakva!

 

 

Sutra kod tate, pa bolje da završim kod  mene  bar deo.

Sutra spremam 3 pite jabuke kožare& orasi.

 

edit:  gotova!

 

img20150822010707.jpg

Edited by halloween
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...