Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

nema nigde cevapa ko kod nas. kod turaka ima nekakvih slicnih pizdarija od mlevenog mesa, al nije to to.

 

@renne

da znas da ocu, samo prvo da sabijem ovaj biftek :p

Link to comment

Frozen pita u mojoj plinskoj rerni - jos jednom sam uspeo da je upalim da ne dignem zgradu u vazduh... yay, me!

 

 

EDIT. Naravno, glupi protivpozarni alarm je poludeo cim je malo zamirisalo

Edited by Indy
Link to comment

  malo zamirisalo

Malo zamirisalo™ :D

 

640_IMG_2770.jpg

 

 

U moju odbranu, rerna je potpuna misterija, recimo ovo su "temperature" (ne znam samo u kojim jedinicama)

 

350_IMG_2771.jpg

Link to comment

Frozen pita u mojoj plinskoj rerni - jos jednom sam uspeo da je upalim da ne dignem zgradu u vazduh... yay, me!

 

 

EDIT. Naravno, glupi protivpozarni alarm je poludeo cim je malo zamirisalo

 

Zar nema on neki "šraf" di mu se podešava osetljivost?

 

EDIT: ahahahaha, zamirisalo :ziga:

p.s. ima ono kod boljih kuvara, F, C, podeoci na plinskoj ali da me hebeš nemam nigde link

 

@ivi: je l' prava il' sa grizom :fantom:  :lolol:

Edited by Vapad
Link to comment

ja cu danas da pecem pilece filete u mesavini Dukatos kiselog mleka, maslinovog ulja i italijanskog bilja.

 

kako to peces? sve zajedno sa marinadom roknes u rernu?

Link to comment

prvo roknem nauljenu i malo zacinjenu (suvo povrce, so) piletinu na gril tiganj na par minuta, da dobije poprecne pruge i da zamirise, pa onda stavljam u vatrostalnu posudu i preko sipam mleko i ulje. moze fakat i belance, onda ce sve to biti kompaktnije.

Link to comment

prvo roknem nauljenu i malo zacinjenu (suvo povrce, so) piletinu na gril tiganj na par minuta, da dobije poprecne pruge i da zamirise, pa onda stavljam u vatrostalnu posudu i preko sipam mleko i ulje. moze fakat i belance, onda ce sve to biti kompaktnije.

 

a zar ne bi bilo bolje da ti ta piletina stoji u mleku i zacinima neko vreme (slicno kao sto je rezwalker radio u onom svom receptu), pa da onda odradis to sto si napisao?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...