Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

To je od kraveПослато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
Jeste jbga.Znam da mi ostalo u glavi da se za male pare i od toga može napraviti dobra krka...send from WC šolja by BVK
Link to comment
nemam nista u kuci pa kuvam neko zeleno socivo sa belim lukom, celerom i dva proklijala krompirica. koja bi travka isla uz to?
Nana, korijander u prahu, kumin.
Link to comment

Kupio sam nekakav beli luk zarobljen u teglici s kojekakvim uljima i sirć(et)ima.

Ukus mu je neodredljiv, stvoren verovatno bez ikakvog jasnog koncepta.

No, dovoljno je jak da pripomogne u mariniranju ovih delova mrtvog pileta karijem,muljem, solju, ruzmarinom i alevom paprikom.

 

DSC_0434.JPG

Link to comment

izgleda ko pegla posle prejedanja od tripica

:lol:

Iskusno.

Liči, zaista.

 

Stoga sam, e da bih prikrio tragove, bačio sve to na vreo roštilj tiganj.

Kao prilog sam priložio polusvarene tripice koje, iz nepoznatog  razloga, izgledaju kao klot pirinač s kukuruzom.

 

DSC_0437.JPG

 

Veri, veri najs, 

 

A sve to samo radi testiranja belolučne marinade, da ne bude grešaka kad mi dodje izabranica sirotoga srca moga.

-_-

 

Jer, ljubav na usta ulazi.

 

yes.gif

Link to comment

danas napao africko varivo od govedine, yama (to je ono sto nije slatki krompir) i kikirikija.

ide gomila stvari, ali rezultat vise nego opravdao sredstva

 

xos0.jpg

 

jedna od faza

 

lcco.jpg

 

druga od faza (tokom koje napravih projice)

 

fb91.jpg

 

et voila

 

p417.jpg

 

izuzetno osebujan™ ukus!

Link to comment

E ljudi, mali intermezzo dok ne isteče sva voda na usta od posta centrifuge 

 

Raspitivao sam se ovde za šerpe i iako ste me savetovali na metalca, uzeo sam ova 4 komada za cca 20 jevreja. Mislim da će za moje raritetne kulinarske akcije da posluži, a cena je takva da se isplati sve i da je za jednokratnu upotrebu. :)

 

https://www.kupujemprodajem.com/PETERHOF-8delni-Komplet-SERPI-10815590-oglas.htm?filter_id=629232

Link to comment

Ja bih tvorce tih jjeftinih šerpi tukao petoslojnim dnom dok ne crknu jer dole greju veoma jako, a neravnomerno  :frust:

 

Ša da ti kažem, ne može se odmah na harlija nego mora prvo tomos....Biće ti i to ok, sve dok ne pokušaš da sotiraš jagnjeći kotlet ili tako nešto, a onda ćeš upasti u world of pain. Sve je to za ljude kuvare.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...