Jump to content
IGNORED

Polemike


bergasa19

Recommended Posts

Nego, je l' ovaj Bazdulj uopste poznavao Srdju ili je samo citao tekstove I slusao traceve?

shto mene vraca na moje pitanje: zashto sad i zashto on? (ikome to odgovara u ovom trenutku :lolol:)

Link to comment
  • Replies 645
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    158

  • bergasa19

    121

  • kim_philby

    29

  • koksy

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

bazdulj je fensi meta, pored toga je dosta supalj pa ga je lako razvuci kada se ovako lepo namesti i kad mu jos pride 1 cirjakovic™ pridje u odbranu. realno, to je klasicna carsijska polemika bez ikakvog znacaja za bilo sta, sem da se malo postroje formacije i da se zapisa mujo. sam pao, sam se ubio. 

Link to comment

ako cemo pravo, obje strane sa bave zamjenom teza. bazduljeva teza je da bi se popovic slozio sa vucicem oko evropskih integracija pa time i oko apsoluto svega ostalog, a druga strana mu odgovara da se popovic nikako ne bi slozio sa vucicem svodeci to pretpostavljeno neslaganje na devedesete.

Link to comment

Pa cekajte, Srdja Popovic je umro pre godinu dana, bio je ziv dok je Vucic uveliko bio (na) vlast(i), doduse samo kao PPV, ali svakako uveliko reformisan/proevropski orijentisan. Jel dao Srdja neki komentar o njemu pre nego sto je umro? Prosto ne verujem da bas nijednom nigde nije prokomentarisao Tomu i Vucija i njihov preokret. Cini mi se da je na pescaniku i neki tekst o tome napisao. 

Link to comment

Ma ne trazi cinjenice, ne pise Bazda svoje tekstove po tome nego po svojim snovidjenjima i po onome sto unapred sebi zada kao tezu. Ovde se preko pokojnika on macuje sa drugom Srbijom i prosto pokusava ne da upokoji vampira zabijanjem kolca u grudi, nego da mu defecira grob. Zapravo je meni sve to sto je pisao za SP konstrukcija koja se mozda nekome moze prividiti iz raznih razloga, od vinjaka do zlobe, ali kada tekst konstruises oko zajednicke obljetnice smrti dva tako divergentna karaktera kao sto su Popovic i Tijanic, koji su zivi simboli dva dijametralno suprotna zivota u Srbiji na kraju 20.veka, onda je to cista bolest oko koje ne treba gubiti vreme, nego ga oterati u pizdu lepu materinu i prekriti kartonom, da slucajno neko ne stane u govno.

 

Inace ocekivano najbolji tekst o Bazduhu napisao Dario Hajric, hladno i racionalno dekostruisane obmane kojima se ovaj sluzi. Bravo decko!

 

http://sistemlom.wordpress.com/2014/11/25/tacka-razlaza-s-pristojnoscu/

Edited by yolo
Link to comment

Slazem se, ali mi je ipak potpuno sumanuto da neko "zamislja" kako bi se Srdja Popovic danas odnosi prema Vucicu, iako je ovaj bio ziv u vreme kad je Vucic vec bio na vlasti i 1 evropskom putu i o njemu i njegovoj politici se izjasnjavao vise puta, povrsnim googlanjem se moze pronaci

 

http://www.trt.net.tr/bosanski//news/detail/region/2/srda-popovic-platforma-za-kosovo-je-budalastina/12688

 

http://pescanik.net/intervju-srda-popovic-2/

 

 

Slazem se i za Dariov tekst. Svako sa iole srama posle ovoga bi se pokrio usima i bar neko vreme tihovao u nekom mracnom cosku. 

Link to comment

Imam jedno znacajnije pitanje u pogledu Srdje: Da li bio on podrzao strajk advokata ili bi pristupio Drustvu advokata Srbije? :)

Polemisanje oko Bazduljevljevljih bulaznjenja je bespredmetno, kao I sadrzina njegovih kolumna...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...